Nie żyje aktor seriali TVP. Pokochaliśmy go za "Alternatywy 4" i "Czterdziestolatka"

Nie żyje aktor seriali TVP. Pokochaliśmy go za "Alternatywy 4" i "Czterdziestolatka" Źródło: .

Tadeusz zmarł - taką wiadomość oficjalnie podał dalej Związek Artystów Scen Polskich. Aktor, którego pokochały miliony Polaków, odszedł nagle. Pogrążeni w żałobie bliscy gwiazdora znanego z kultowych polskich produkcji TVP są wstrząśnięci.

Tadeusz Pluciński, który znany jest głównie z roli w filmach takich jak "Czterdziestolatek" czy "Alternatywy 4", zmarł. Jego śmierć wstrząsnęła przede wszystkim byłą żoną Jolantą, która, pomimo rozwodu, do śmierci była jego największą przyjaciółką.

Tadeusz Pluciński, gwiazda kina lat 60' i 70' nie żyje

O informacji oficjalnie poinformował Związek Artystów Scen Polskich, a następnie informacja ta została potwierdzona także przez stację TVP.

 - Kochani, ze smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie, zmarł Tadeusz Pluciński - czytamy oświadczenie na Facebooku.

Aktor do śmierci przebywał w domu rehabilitacyjnym, w którym leczył swoje złamane w 2016 roku kolano. Jak podaje "Pomponik" w ośrodku często pojawiała się jego żona - Jolanta, z którą po latach wspólnego życia ostatecznie rozwiódł się.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niektórzy uważają, że tej decyzji żałował do samego końca, bowiem żona po latach okazała się być dla niego wspaniałą, oddaną przyjaciółką, z którą wielokrotnie po rozwodzie spędzał wspólnie święta, a także nawet swoje 90-te urodziny. Ostatecznie nie wiadomo co zadecydowało o ich rozstaniu. Ponoć spowodowane było to licznymi romansami aktora. W jego życiu często pojawiały się nowe kobiety - czego nie mogła znieść Jolanta.

Tadeusz Pluciński znany był z ról w filmach i serialach takich jak "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Kariera Nikodema dyzmy" czy "Brunet wieczorową porą". Jego najbardziej docenione przez krytyków role dotyczą głównie odgrywanych przez niego postaci drugoplanowych.

Kondolencje dla rodziny zmarłego płyną niemal z całej Polski. Tadeusz Pluciński zmarł w wieku 92 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News