Taco Hemingway w bardzo krótkim czasie przeszedł transformację z niszowego rapera do czołowej gwiazdy polskiej sceny. Wraz z sukcesem komercyjnym muzyka przyszło również powodzenie w sprawach sercowych. Od dłuższego czasu spotyka się on z Igą Lis, czego nie omieszkał opisać na swoim ostatnim albumie. Teraz został za to zdecydowanie zrugany.

Taco Hemingway na ostatniej płycie zawarł wiele nawiązań do swojego związku. Raper przebywa w bardzo bliskich relacjach z Igą Lis, o co często pretensje mieli jej znani rodzice.

Tym razem do grona komentujących jego związek i twórczość dołączył inny gwiazdor, który ostro wypowiedział się o Taco. Według niego, twórczość młodego muzyka jest śmieszna.

Taco Hemingway obrywa za rapowanie o Idze Lis

Taco Hemingway niespodziewanie zaistniał w rozmowie przeprowadzonej w ramach programu „Rezerwacje” z Maciejem Maleńczukiem. Muzyk znany z kontrowersyjnych wypowiedzi nie zostawił na raperze suchej nitki. Co przede wszystkim mu zarzuca? Twierdzi, że nie ma w nim za grosz młodzieńczego buntu, a tylko żali się na życie miłosne.

– Taco Hemingway śpiewa o tym, że dziewczyna nie oddzwania. Gratuluję buntu – skomentował doświadczony artysta.

Nie był to jednak jedyny atak na niego. Starszy stażem kolega bez mrugnięcia okiem stwierdził, że Taco jest wytworem muzycznych korporacji, które szukają grzecznych i posłusznych chłopców.

– Po śmierci Cobaina, który był ćpunem, zastrzelił się, był destrukcyjny i bardzo popularny, duże firmy zrobiły zebranie i powiedziały, że nie będą więcej promować takich artystów. Znajdźmy sobie kogoś spokojnego, znajdźmy kogoś, kto będzie uległy, kto nie będzie reprezentował sobą buntu, bo nie daj Boże ktoś ich zacznie naśladować – powiedział Maleńczuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Maleńczuk nieprzejednany, ostra krytyka młodych muzyków

Prowadząca program starała się w jakimś stopniu stanąć w obronie rapera. Wspomniała Maleńczukowi, że w swojej twórczości młodzieniec podejmuje ważne tematy z perspektywy młodych ludzi. Dotknął m.in. kwestii pracy na tzw. umowach śmieciowych. Jednak bard polskiej sceny pozostawał niewzruszony na takie argumenty.

– Lubiłem Taco, dopóki nie zrobił kariery. Odkąd zaczął zarabiać duże pieniądze, to już niestety rywalizujemy – skwitował.

Maciej Maleńczuk w ramach „Rezerwacji” nie oszczędzał również innych wykonawców, z którymi obecnie utożsamiają się młodzi ludzie.

– Kiedyś obowiązkiem idola młodzieży było to, by być kontrowersyjnym i walecznym, a teraz mamy Jamesa Blunta, który jest nudny. Mamy Korteza, który jest nudny. Mamy Podsiadłę, który jest nudny – kontynuował swoją wyliczankę.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazdor Na dobre i na złe stracił fortunę! Tę lekcję zapamięta do końca życia 
  2. Kasia Cichopek zadziwiająco o kulisach M jak Miłość. „Po co ja tu w ogóle przyszłam?!” 
  3. Jak się odkochać? Jak poradzić sobie z rozstaniem?
  4. Szczyt wszystkiego! Myśliwi w Polsce będą uczyć nasze dzieci zabijania
  5. Marta Kaczyńska znów ocenia Polaków. „Z chrześcijańską tradycją nie ma to nic wspólnego” 

Znane Polki, których fortuny przyprawiają o zawrót głowy [ZDJĘCIA]