Taco Hemingway, wschodząca gwiazda polskiego rapu rzadko wypowiada się na tematy osobiste, a więcej informacji o jego życiu dowiemy się z jego utworów niż od niego samego. Pomocni w tej kwestii są paparazzi i Iga Lis, z którą szalał ostatnio na randce.

Taco Hemingway kilka lat temu z przytupem wszedł na polską scenę hip-hop i od razu nią zawładnął. Muzyk sławę zdobył dzięki wydawnictwu „Trójkąt Warszawski”, które natychmiastowo przypadło do gustu słuchaczom.

Następne lata to nieprzerwane pasmo sukcesów młodego rapera, który zaskoczył stylem, doborem słownictwa i tematyką, do której nikt wcześniej nie podszedł w sposób porównywalny. Taco Hemingway zaskarbił sobie ogromną sympatię młodzieży szkolnej i studentów, dzięki rapowaniu o tym, co niemal wszyscy z nich byli w stanie przeżyć i odczuć.

Unikający mediów i raczej sceptyczny wobec show-biznesu artysta nie wiele mówi o sobie wprost, a większość smaczków z jego życia wyczytać (a raczej wysłuchać) można z jego tekstów, które zawierają w sobie ogromną ilość inspiracji i odniesień. Od niedawna Filip Szcześniak, bo tak na imię polskiemu Hemingwayowi spotyka się także z córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin, Igą, z którą zamieszkał nawet w Londynie.

Taco Hemingway szaleje z Igą Lis

Gdy na jaw wyszedł związek rapera i młodej clebrytki media niezwiązane z hip-hopem natychmiast zainteresowały się Szcześniakiem, któremu zapewne nie było to w smak. Paprazzi i tajemniczy informatorzy na bieżąco donosili o randkach, pocałunkach i trzymaniu się za dłonie, ale to wszystko do czasu.

Momentem, w którym ciszej zrobiło się o parze, był wyjazd Igi Lis do Londynu, gdzie podjęła studia. Pojawiły się również informacje o tym, że muzyk również zamieszkał w Wielkiej Brytanii i wynajmuje ze swoją ukochaną apartament.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życie

Dowodem na taki stan rzeczy mogą być zdjęcia, na których zostali uwiecznieni podczas wspólnej zabawy w londyńskich Hyde Parku, gdzie z okazji sezony świątecznego wzniesiono park rozrywki. Fotografie w internecie zamieścił przyjaciel muzyka i producent jego utworów.

Co o związku uważają rodzice Igi Lis?

Kinga Rusin i Tomasz Lis, rodzice 18-letniej modelki z dystansem podchodzą do jej związku z 28-letnim raperem. Jak donosiły media, ich szczególnie niezadowolenia wywołały teksty z nowej płyty muzyka, w których opisuje intymną relację z dziewczyną, jej nagość i wspólne zażywanie narkotyków.

Nie do końca wiadomo jednak, jak faktycznie wyglądają relacje Szcześniaka z choć jednym rodzicem ukochanej, ponieważ nigdy się nie poznali. Największy stres ma w związku z miłością córki przeżywać Kinga Rusin, która pragnie, by ta zajęła się nauką, a nie szaleństwami. Może być to jednak szczególnie trudne w sytuacji, w której Iga mieszka w Wielkiej Brytanii i to właśnie z Taco Hemingwayem.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

  1. Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji legendarnego show TVN! Sensacja
  2. Elton John nigdy nie pogodził się z tą stratą. Największa tragedia w historii muzyka
  3. Doda zdradziła swój sekret. Rozrywa serce, zwłaszcza starszym ludziom
  4. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy

Czy Taco Hemingway i Iga Lis są dobraną parą?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Wszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego [ZDJĘCIA]

źródło: puelek.pl