Taco Hemingway szaleje z córką Lisa! Tego byście się po nim nie spodziewali

Taco Hemingway szaleje z córką Lisa! Tego byście się po nim nie spodziewali

Taco Hemingway, wschodząca gwiazda polskiego rapu rzadko wypowiada się na tematy osobiste, a więcej informacji o jego życiu dowiemy się z jego utworów niż od niego samego. Pomocni w tej kwestii są paparazzi i Iga Lis, z którą szalał ostatnio na randce.

Taco Hemingway kilka lat temu z przytupem wszedł na polską scenę hip-hop i od razu nią zawładnął. Muzyk sławę zdobył dzięki wydawnictwu "Trójkąt Warszawski", które natychmiastowo przypadło do gustu słuchaczom. Następne lata to nieprzerwane pasmo sukcesów młodego rapera, który zaskoczył stylem, doborem słownictwa i tematyką, do której nikt wcześniej nie podszedł w sposób porównywalny. Taco Hemingway zaskarbił sobie ogromną sympatię młodzieży szkolnej i studentów, dzięki rapowaniu o tym, co niemal wszyscy z nich byli w stanie przeżyć i odczuć.

Unikający mediów i raczej sceptyczny wobec show-biznesu artysta nie wiele mówi o sobie wprost, a większość smaczków z jego życia wyczytać (a raczej wysłuchać) można z jego tekstów, które zawierają w sobie ogromną ilość inspiracji i odniesień. Od niedawna Filip Szcześniak, bo tak na imię polskiemu Hemingwayowi spotyka się także z córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin, Igą, z którą zamieszkał nawet w Londynie.

Taco Hemingway szaleje z Igą Lis

Gdy na jaw wyszedł związek rapera i młodej clebrytki media niezwiązane z hip-hopem natychmiast zainteresowały się Szcześniakiem, któremu zapewne nie było to w smak. Paprazzi i tajemniczy informatorzy na bieżąco donosili o randkach, pocałunkach i trzymaniu się za dłonie, ale to wszystko do czasu. Momentem, w którym ciszej zrobiło się o parze, był wyjazd Igi Lis do Londynu, gdzie podjęła studia. Pojawiły się również informacje o tym, że muzyk również zamieszkał w Wielkiej Brytanii i wynajmuje ze swoją ukochaną apartament.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dowodem na taki stan rzeczy mogą być zdjęcia, na których zostali uwiecznieni podczas wspólnej zabawy w londyńskich Hyde Parku, gdzie z okazji sezony świątecznego wzniesiono park rozrywki. Fotografie w internecie zamieścił przyjaciel muzyka i producent jego utworów.

Co o związku uważają rodzice Igi Lis?

Kinga Rusin i Tomasz Lis, rodzice 18-letniej modelki z dystansem podchodzą do jej związku z 28-letnim raperem. Jak donosiły media, ich szczególnie niezadowolenia wywołały teksty z nowej płyty muzyka, w których opisuje intymną relację z dziewczyną, jej nagość i wspólne zażywanie narkotyków. Nie do końca wiadomo jednak, jak faktycznie wyglądają relacje Szcześniaka z choć jednym rodzicem ukochanej, ponieważ nigdy się nie poznali. Największy stres ma w związku z miłością córki przeżywać Kinga Rusin, która pragnie, by ta zajęła się nauką, a nie szaleństwami. Może być to jednak szczególnie trudne w sytuacji, w której Iga mieszka w Wielkiej Brytanii i to właśnie z Taco Hemingwayem. ZOBACZ ZDJĘCIE:
  1. Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji legendarnego show TVN! Sensacja
  2. Elton John nigdy nie pogodził się z tą stratą. Największa tragedia w historii muzyka
  3. Doda zdradziła swój sekret. Rozrywa serce, zwłaszcza starszym ludziom
  4. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
źródło: puelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News