Iga Lis wydrapie jej oczy?! Doda chce to zrobić z Taco Hemingwayem
Anna Maria Guziewska - 11 Grudnia 2018

Iga Lis wydrapie jej oczy?! Doda chce to zrobić z Taco Hemingwayem

Taco Hemingway z Dodą? Piosenkarka właśnie udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się wiadomościami na temat swojej przyszłości. Promocja nadchodzącego krążka skłoniła ją do wielu refleksji.

Taco Hemingway jest jedną z największych gwiazd w polskim show biznesie. Choć muzyk stroni od mediów, każda premiera jego płyty jest ogromnym wydarzeniem. O jego życiu prywatnym mówi się wiele - jest związany z Igą Lis. Co Doda powiedziała o idolu nastolatek?

Iga Lis będzie wściekła? Taco Hemingway ma zadzwonić do Dody

W rozmowie z dziennikarzem wokalistka opowiadała o swoich nastrojach związanych z nadchodzącą premierą jej płyty. Tę, będziemy mogli kupić już 25 kwietnia. Zdaje się, że piosenkarka pozostała przy swoich aranżacjach, a sam krążek promuje głośny singiel "Nie wolno płakać". Znana z ciętego języka i dość odważnego stylu bycia artystka, postanowiła powiedzieć, co myśli o współpracy z Hemingwayem. Zapytana przez dziennikarza, co zrobiłaby, gdyby ten zdecydował się do niej zadzwonić z pytaniem o ewentualną współpracę, odpowiedziała zaskakująco. - Na pewno chciałabym posłuchać tego numeru. Jaką ma wartość tekstową, czy podoba mi się muzyka. Nie uprzedzam się do ludzi, nieważne, kto by do mnie zadzwonił. Jeżeli numer byłby świetny, to bym w to weszła! - podkreśliła artystka. Artystka, po uwzględnieniu wartości estetycznych i merytorycznych, z pewnością podjęłaby współpracę z każdym, kto przekonałby ją do swojego pomysłu. Nadchodząca premiera płyty Dody pokazuje się, że fani nie są nią znudzeni. Piosenkarka jest na polskiej scenie od niemal dwudziestu lat. Teraz, oprócz koncertowania i pracy nad nowymi piosenkami, zajmuje się także produkcją filmową.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała choinkę. "Jejku, jaka piękna!"Czytaj dalej
Taco Hemingway współpracuje rzadko z innymi artystami. Zdaje się, że na telefon Doda będzie musiała poczekać. Jeśli jednak doszłoby do konfrontacji dwojga, z pewnością mogłaby mieć z tym problem partnerka muzyka. Piękna wokalistka zespołu Virgin w przeszłości złamała niejedno serce. Córka Kingi Rusin obecnie jest zagranicą - studiuje w Londynie. I jeśli wierzyć doniesieniom mediów i słowom piosenek Taco - jest zazdrosna o swojego partnera. Para widywana jest wspólnie rzadko, ale każde doniesienie spotyka się z komentarzem mediów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda przeraziła swoich fanów mówiąc o swojej śmierci! "Artysta martwy jest więcej warty"
  2. Załamana Doda szczerze o alkoholu. Wiele osób będzie w szoku
  3. Aż nie chce się wierzyć. To dlatego Doda wyjęła implanty? Szokujące doniesienia mediów
  4. Znaki zodiaku i ich toksyczne połączenia: oto sześć trudnych relacji
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziecie w szoku
TorbickaGwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Dlaczego?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News