Taco Hemingway nie przepada za odkrywaniem kulis swojego życia prywatnego. Znany polski raper będzie jednak coraz częściej wymieniany w świecie show-biznesu. Wszystko za sprawą Igi Lis, która chętnie opowiada o swoim życiu przez Instagram. Choć para nie potwierdziła jeszcze swojego związku w sieć poszedł jednak istotny przekaz…

Taco Hemingway to jeden z lepiej prosperujących polskich raperów młodego pokolenia. Sławę dały mu albumy „Trójkąt Warszawski”, czy „Umowa o dzieło”, a jego sukces utwierdziła płyta „Cafe Belga”. Swojej miłości poświęcił nawet jeden z utworów płyty, jednak – co typowe w twórczości Taco – owiał całość mgłą tajemniczości.

Związek owiany tajemnicą. Co skrywają Iga Lis i Taco Hemingway

Media kolorowe już od dłuższego czasu piszą o tym, że Iga Lis, córka dziennikarzy Tomasza Lisa i Kingi Rusin, spotyka się z Filipem Szcześniakiem, kojarzonym rzecz jasna jako Taco. W odróżnieniu od rapera regularnie ujawnia światu kulisy ze swojego życia prywatnego. Widownia jej profilu na Instagramie dobija właśnie do 90 tysięcy!

Iga Lis regularnie publikuje zdjęcia, w tym bardzo odważne (z otwartym dekoltem, czy po imprezie z koleżanką), jednak do tej pory nie nawiązywała w ich podpisywaniu do Taco Hemingwaya. Obserwatorzy i komentujący w mediach społecznościowych wciąż musieli zdawać się na niekończące się spekulacje co do ich związku.

Teraz wszystko wskazuje, że sytuacja się zmieniła. Iga Lis wstawiła na swój profil zdjęcie z Paryża na którym oznaczyła Taco Hemingwaya. Czy to kolejny z przykładów subtelnej „gry” pary przed światem? Część potraktowała to jako jasny komunikat – Taco Hemingway jest chłopakiem Igi Lis. Inni komentujący powiedzą, że wiedzieli już o tym fakcie wcześniej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]

Komentarze w sieci

– Cudo! Czy Taco robi takie ładne zdjęcia? – dopytuje jeden z fanów.

– Nareszcie Filip oznaczony – pisze inny z komentujących.

Kolejni widząc sieciową nagonkę na parę radzą, by nieco stonować nastroje.

– Ludzie dajcie im żyć a nie się wpiep***cie i stalkujecie ich. Są razem i to ich sprawa – czytamy dalej.

Mimo oznaczenia w portalu społecznościowych wciąż brakuje „oficjalnego” potwierdzenia związku – pokazania się pary wspólnie na zdjęciu, czy imprezie.

Taco Hemingway Iga Lis
instagram.com/iga lis

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Taco Hemingway może spać spokojnie. Tym gestem teściowa zdradziła, co o nim myśli
  2. Taco Hemingway nawet nie wie, co potrafi zrobić z Edytą Górniak! Zaskakujące video
  3. Po latach oddali psa do schroniska, spędził z nimi całe życie. Powód rozrywa serce
  4. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
  5. Taco Hemingway skrywa zaskakującą przeszłość. Czy Iga Lis o tym wiedziała?

Gwiazdy, które otworzyły własne biznesy. Na czym zarabiają?