Taco Hemingway może spać spokojnie. Tym gestem teściowa zdradziła, co o nim myśli

Taco Hemingway może spać spokojnie. Tym gestem teściowa zdradziła, co o nim myśli

Taco Hemingway zdobył serce córki Kingi Rusin. Media długo spekulowały nad tym, co o ich związku myśli prezenterka Dzień Dobry TVN. Teraz, matka partnerki znanego rapera zaskoczyła wszystkich wskazując, że bardzo lubi twórczość muzyka.

Taco Hemingway został przyłapany w towarzystwie pięknej Igi Lis kilka miesięcy temu. Po premierze jego nowej płyty wszystko było jasne - sławny raper się zakochał. W tekstach fani mogli odnaleźć ukryty sens, świadczący o tym, że piękna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa usidliła niegrzecznego muzyka. Wielu pytało także, co o ich związku myśli dziennikarka?

Kinga Rusin pokazała co myśli o chłopaku córki. Czy Taco Hemingway będzie zaskoczony?

Jadąc ze swoim psem - Czarkiem do studio Dzień Dobry TVN Kinga Rusin słuchała... właśnie Taco Hemingwaya. Jak donoszą media była niezwykle zadowolona, wyraźnie podobały jej się utwory "zięcia". Przez dłuższy czas gwiazda TVN nie komentowała życia swojej córki. Czy to oznacza przełom? W jednym z wywiadów przyznała, że nie chciałaby się wtrącać do życia swoich dzieci. To jednoznacznie pokazało, że doskonale zdaje sobie sprawę z burzy medialnej, która się wytworzyła wokół nazwiska jej córki.

Kim jest Czarek Lis?

Jeden z najpopularniejszych psów w polskim show biznesie! Uroczy pomeranian był prezentem na urodziny Poli Lis. Gdy się okazało, że wzbudza wielkie poruszenie wśród internautów, dziennikarka postanowiła uczynić z psa celebrytę. Ten często występuje na zdjęciach Rusin w mediach społecznościowych. Czarek ma nawet własne konto na Instagramie!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kinga nierzadko okazuje miłość swojemu towarzyszowi w dość ostentacyjny sposób. Inni zwracają uwagę, że dziennikarka broni zwierząt, namawia do adopcji, podczas gdy... sama kupiła psa za pięć tysięcy złotych! Spełnia jego niemal wszystkie zachcianki i lansuje go, ubierając w ekskluzywne ubranka. Krytyka nie zmienia jednak jej podejścia do akcji charytatywnych. Gwiazda TVN stale angażuje się w akcje charytatywne. Taco Hemingway i Iga Lis zdają się nie przejmować zdaniem innych. Spacerują wspólnie ulicami miasta, publikują dwuznacznie zdjęcia w mediach społecznościowych i wspólnie jeżdżą na wycieczki. Związku jednak w żaden sposób nie skomentował ojciec dziewczyny - Tomasz Lis.  1. Nie uwierzysz z kim Kinga Rusin poszła świętować rocznicę związku! Co na to jej partner?
  2. Mocna rysa na nowym związku Edyty Górniak. Powód kryzysu jest absurdalny?
  3. Znaki zodiaku, które zostały uznane za najbrzydsze. Nie chcesz się znaleźć na tej liście
  4. Owczarek niemiecki charakter ma dość skomplikowany. Poradzisz sobie?
  5. Kinga Rusin i Hanna Lis będą wściekłe? Ich wspólny mąż napisał intymną książkę
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu