Taco Hemingway tylko na to czekał. Kinga Rusin ostro o jego związku z Igą

Taco Hemingway tylko na to czekał. Kinga Rusin ostro o jego związku z Igą Źródło: youtube.com

Taco Hemingway nie należy do grona najbardziej lubianych przez Kingę Rusin osób. Wszystko przez związek gwiazdy polskiego rapu z jej córką Igą. Gwiazda TVN-u postanowiła w końcu powiedzieć, co sądzi o relacji łączącej Taco i jej córkę.

Taco Hemingway zaczął spotykać się z Igą Lis kilka miesięcy temu. Od samego początku ich związku media informowały, że rodzice Igi nie są zadowoleni z zaistniałej sytuacji. Jednak zarówno Kinga Rusin, jak i Tomasz Lis uciekali od publicznych komentarzy odnośnie do rapera i tego związku.

Taco Hemingway na czarnej liście Kingi Rusin?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Kingę Rusin w pierwszej kolejności o to, co sądzi o Taco Hemingwayu i jego muzyce. - Ja lubię wszelką muzykę. Słucham absolutnie wszystkie co mi wpadnie, co sobie ściągam. Interesuje mnie rynek polski, interesuje mnie zagranica, jeżdżę na festiwale, staram się na tych dużych festiwalach w Polsce być. Słucham różnej muzyki także znam twórczość większości takich interesujących wokalistów też - odpowiedziała Kinga Rusin. Nie zabrakło również prośby o komentarz związku Taco z jej córką Igą. - W ogóle nie będę komentowała, bo moja córka ma 18 lat i odpowiada za siebie. Ja mówię o sobie, a moje dzieci wypowiadają się na swój temat same - ostro ucięła temat Kinga Rusin. Widać, że zarówno temat samego Taco, jak i związku jest Kindze Rusin nie na rękę. Wyraźnie dąży ona do bardzo ogólnych odpowiedzi, które tak naprawdę jak najbardziej uciekają od tematu.

Rusin nie mówi o Taco, bo go nie lubi?

Internauci zachodzą w głowę, dlaczego Kinga Rusin unika bezpośrednich wypowiedzi o popularnym raperze. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że po prostu nie lubi ona Taco Hemingwaya. Może to wynikać nie tylko ze związku rapera z jej córką, ale również z faktu, że Taco Hemingway na ostatniej płycie odnosił się do niego w tekstach piosenek. Kinga Rusin bardzo konsekwentnie realizuje swoją politykę wypowiedzi o Taco. Tuż po pierwszych doniesieniach o romansie jej córki, została zapytana o projekt Taconafide. - Słuchałam wcześniejszych płyt. Pamiętaj, że ja zajmuję się zjawiskami szeroko pojętego show-biznesu i jeżeli są one interesujące, to mnie jako dziennikarza interesują - powiedziała wtedy wymijająco Kinga Rusin.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Teresa Lipowska się wygadała! Co na to producenci M jak Miłość?! 6 minut temu
  2. Książę George w centrum afery! Ludzie z całego świata nie kryją oburzenia
  3. Widzowie Jaka to melodia zmasakrowali Norbiego! Potężna burza w sieci
Następny artykuł