Taco Hemingway przez lata związany był ze zniewalająco piękną Kasią. Ładniejsza od Igi Lis?

Taco Hemingway przez lata związany był ze zniewalająco piękną Kasią. Ładniejsza od Igi Lis? Źródło: youtube.com/Taco Hemingway

Taco Hemingway od ładnych paru miesięcy jest związany z Igą Lis. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin nie jest jednak pierwszą miłością znanego rapera. Jak oceniacie dawną dziewczynę Taco?

Taco Hemingway zanim związał się z Igą Lis, przez wiele lat wiązał przyszłość z inną kobietą. Media kolorowe przypominają dawną miłość muzyka. 

Taco Hemingway przed laty był związany z piękną Katarzyną. Związek nie przetrwał próby czasu

Filip Szcześniak, bo tak nazywa się Taco Hemingway, szczególnie mocno dba o swoją prywatność. Na kontach społecznościowych rapera nie znajdziemy odniesień do pozamuzycznego życia gwiazdora, a już tym bardziej wspólnych zdjęć z ukochaną. 

Jastrząb Post przypomina, że dawną miłością Szcześniaka była Katarzyna Kunda. Kobieta również strzeże wrot swojej prywatności - wiadomo dziś jedynie tyle, że ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również absolwentką Szkoły Własności Intelektualnej przy Centrum Prawa Własności Intelektualnej imienia Hugona Grocjusza.

Portal kobiecy Lelum.pl wspomina, że Taco i Kasia byli ze sobą przez parę dobrych lat. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Drogi partnerów rozeszły się, a z mediów społecznościowych zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś raper związany jest Igą Lis, córką znanych dziennikarzy telewizyjnych: Tomasza Lisa i Kingi Rusin. 19-latka od czasu do czasu pokazuje namiastkę swojego życia prywatnego na Instagramie. Na pierwszy rzut oka trudno pogodzić takie podejście z wizją chroniącego swoją prywatność za wszelką cenę przeszło dekadę starszego Taco. 

Póki co para zdaje się nie mieć z tym problemów. Jak oceniacie natomiast byłą partnerkę rapera? Jedno trzeba przyznać, Taco ma gust do... blondynek.

screen Instagram.com/Tacohemingway_community

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi 

źródła: Jastrząb Post, Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News