Taco Hemingway przez lata związany był ze zniewalająco piękną Kasią. Ładniejsza od Igi Lis?

Taco Hemingway przez lata związany był ze zniewalająco piękną Kasią. Ładniejsza od Igi Lis? Źródło: youtube.com/Taco Hemingway

Taco Hemingway od ładnych paru miesięcy jest związany z Igą Lis. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin nie jest jednak pierwszą miłością znanego rapera. Jak oceniacie dawną dziewczynę Taco?

Taco Hemingway zanim związał się z Igą Lis, przez wiele lat wiązał przyszłość z inną kobietą. Media kolorowe przypominają dawną miłość muzyka. 

Taco Hemingway przed laty był związany z piękną Katarzyną. Związek nie przetrwał próby czasu

Filip Szcześniak, bo tak nazywa się Taco Hemingway, szczególnie mocno dba o swoją prywatność. Na kontach społecznościowych rapera nie znajdziemy odniesień do pozamuzycznego życia gwiazdora, a już tym bardziej wspólnych zdjęć z ukochaną. 

Jastrząb Post przypomina, że dawną miłością Szcześniaka była Katarzyna Kunda. Kobieta również strzeże wrot swojej prywatności - wiadomo dziś jedynie tyle, że ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również absolwentką Szkoły Własności Intelektualnej przy Centrum Prawa Własności Intelektualnej imienia Hugona Grocjusza.

Portal kobiecy Lelum.pl wspomina, że Taco i Kasia byli ze sobą przez parę dobrych lat. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Drogi partnerów rozeszły się, a z mediów społecznościowych zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś raper związany jest Igą Lis, córką znanych dziennikarzy telewizyjnych: Tomasza Lisa i Kingi Rusin. 19-latka od czasu do czasu pokazuje namiastkę swojego życia prywatnego na Instagramie. Na pierwszy rzut oka trudno pogodzić takie podejście z wizją chroniącego swoją prywatność za wszelką cenę przeszło dekadę starszego Taco. 

Póki co para zdaje się nie mieć z tym problemów. Jak oceniacie natomiast byłą partnerkę rapera? Jedno trzeba przyznać, Taco ma gust do... blondynek.

screen Instagram.com/Tacohemingway_community

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi 

źródła: Jastrząb Post, Lelum

Następny artykuł