Ukochany przez miliony ogłosił, że jest gejem. Nie żyje

Ukochany przez miliony ogłosił, że jest gejem. Nie żyje Źródło: fot. publicdomainpictures.net

Tragiczna wieść obiegła wszystkie światowe media. Legendarny aktor i ikona kina lat 50. Tab Hunter nie żyje, fani są załamani. Gwiazdor był idolem dla wielu ludzi, którzy borykają się z problemem akceptacji swojej orientacji seksualnej.

Tab Hunter urodził się w 11 lipca 1931 roku, aktor był znany z wielu kinowych hitów. Niestety 8 lipca bieżącego roku zmarł, mając 86 lat. Aktor znany był z ról w takich filmach jak "Operacja Saipan" , "The Girl He Left Behind , "Płonące wzgórza" i "Czego pragnie Lola". Hunter jednak nie ograniczał się jedynie do aktorstwa, w 1957 roku jego przebój "Young Love" udało mu się dotrzeć na szczyt listy magazynu"Billboard".

Tab Hunter nie żyje

Aktor przez wiele lat skradał serca nastolatek na całym świecie, kiedy był u szczytu popularności, media łączyły go z wieloma gwiazdami, między innymi Natalie Wood i Debbie Reynolds. Gwiazdor jednak był w wielokrotnym związku z Anthonym Perkinsem, znanym z roli w "Psychozie" reżyserowanej przez Alfreda Hitchcocka. Prawda o jego orientacji seksualnej wyszła na jaw w 2005 roku przy okazji filmu biograficznego pod tytułem "Tab Hunter Confdential: The Making of a Movie Star". O śmierci gwiazdora jako pierwsi poinformowali administratorzy jego oficjalnego profilu na Facebooku. Aktor zmarł w swoim domu w Santa Barbara w Kalifornii, przyczyną był zakrzep w nodze, który doprowadził do zatrzymania krążenia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To rzadko wychodzi na światło dzienne. Sensacyjne zdjęcie celebrytki „Tańca z Gwiazdami”
  2. Koszmar, tragedia i dramat. Michał Wiśniewski potwierdza NAJGORSZE informacje
  3. Kinga Rusin nie wytrzymała! Wzorowo zmiażdżyła myśliwych w DDTVN
źródło: gala.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News