Od początku trwania rządów Prawa i Sprawiedliwości liczni artyści zabierają głos, stając po konkretnej stronie w sporze toczącym się na krajowej scenie politycznej. Nie inaczej stało się i tym razem, kiedy to jeden z najbardziej znanych wokalistów bezpardonowo zaatakował wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. Przedstawiciel Solidarnej Polski bez wątpienia nie będzie zadowolony z tej ostrej opinii.

Maciej Maleńczuk od lat budzi ogromne kontrowersje. Niektórzy uwielbiają jego muzykę oraz specyficzny styl bycia, inni bezlitośnie krytykują jego ekscentryzm.

Kolejne odważne stwierdzenie wokalisty ponownie sprowokowało falę zarówno pozytywnych, jak i bardzo negatywnych komentarzy. Tym razem Maleńczuk postanowił bowiem stanowczo uderzyć w Patryka Jakiego.

– On wygląda i zachowuje się jak klasyczny donosiciel klasowy – stwierdził krótko Maleńczuk, mówiąc o wiceministrze sprawiedliwości.

Reakcja fanów

Opinia artysty znacząco podzieliła jego sympatyków. Niektórzy internauci zaznaczali także, że osoby publiczne nie powinny tak otwarcie zajmować swego stanowiska w politycznym sporze. Mają one bowiem bezpośredni wpływ na grupę fanów, którzy już dziś są lub wkrótce staną się wyborcami. Maciej Maleńczuk zdaje się jednak nie przejmować tymi opiniami, niezmiennie zaskakując grupę sympatyków kolejnymi ostrymi opiniami.

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!


Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON

...

Zobacz również

Zobacz również