Ta wpadka przejdzie do historii! Dziennikarz TVP na żywo zaczął...

Ta wpadka przejdzie do historii! Dziennikarz TVP na żywo zaczął... Źródło: fot. screenshot wiadomości tvp

O pikującej jakości Telewizji Publicznej mówi się od miesięcy. To, co przydarzyło się na antenie TVP Info podczas relacji ze spotkania władz Prawa i Sprawiedliwości przebiło wszystkie dotychczasowe wpadki stacji.

Początkowo nic nie zwiastowało katastrofy. Relacjonujący wydarzenie reporter TVP Mateusz Nowak zaczął przybliżać widzom informacje na temat planowanej rekonstrukcji rządu, aż nagle wydarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego.

Głucha cisza

Nowak najpierw zaczął się jąkać i dukać, a po chwili zamilkł w pół słowa i nie odezwał się już do końca łączenia. Trudno stwierdzić, co było przyczyną tego niecodziennego zachowania - stres, problemy techniczne czy może brak koncentracji? Użytkownicy Twittera nie zostawiają na młodym reporterze suchej nitki, a jego spektakularna wpadka z pewnością stanie się hitem internetu. Mateusz Nowak pracę w TVP rozpoczął trzy lata temu, a do grona reporterów Telewizji Polskiej dołączył w 2016 roku. Reporter skończył studia geodezyjne na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, ale aktualnie zgłębia tajniki dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Mamy nadzieję, że młody reporter szybko otrząśnie się po spektakularnej wpadce i następnym razem ujawni widzom więcej szczegółów na temat relacjonowanej sprawy. Źródło: twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News