Tą sprawą żyje cała Irlandia. Zmasakrowany Polak w opuszczonej świątyni

Tą sprawą żyje cała Irlandia. Zmasakrowany Polak w opuszczonej świątyni

Ciało Piotra K. zostało odnalezione w dawnym domu parafialnym. Do tragedii doszło w mieście Maghera. Morderstwo, do którego doszło wstrząsnęło całą Irlandią.

Piotr K. przed wyjazdem mieszkał w Krośnie. Wyjechał z Polski, poszukując pracy i lepszego życia. Niestety jego wyjazd nie skończył się dobrze. Został okrutnie zamordowany. Jego ciało było totalnie zmasakrowane, miał rozłupaną czaszkę a na jego ciele znaleziono liczne rany.

Morderstwo w domu parafialnym

Według ustaleń irlandzkiej policji Piotr został najprawdopodobniej zamordowany pomiędzy Wielkim Piątkiem a wtorkiem po świętach wielkanocnych. Wciąż trwają próby ustalenia tego, co w tym czasie działo się z Piotrem. Jego ciało zostało odnalezione w starym domu parafialnym przy ulicy Glen Road w Magherze. Miejscowa policja jeszcze nie rozpoczęła dochodzenia w tej sprawie. Na razie czekają na wyniki sekcji zwłok. Ciało Piotra zostało okaleczone, ma również liczne obrażenia głowy. Wspólnota, w której domu parafialnym zostało odnalezione zmasakrowane ciało Polaka nie może uwierzyć w to co się stało. - Nasza wspólnota parafialna jest głęboko zasmucona śmiercią Piotra z polskiej społeczności - mówi ojciec Patrick Doherty Zobacz także:
  1. Sejm zablokowany! Obywatele RP TERAZ urządzają posłom PiS piekło
  2. Zapomnijmy na chwilę o Smoleńsku. Odszedł Polak, którego wspierał cały kraj
  3. Przełom ws. śmierci Pyrkosza. Jest prawdziwa, szokująca przyczyna śmierci
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News