Podziwianie kobiecych wdzięków to jedna z ulubionych aktywności użytkowników internetu. Konkurs na Miss Polski to niepowtarzalna okazja do zapewnienia sobie niezapomnianych emocji. W tym roku kandydatki do tytułu najpiękniejszej kobiety w naszym kraju sięgnęły po tajną broń.

Wybory Miss Polonia co roku ściągają na siebie ogromną uwagę mediów i zwykłych ludzi. Najpiękniejsze kobiety z całej Polski ściągają na kastingi, aby udowodnić, że to właśnie one zasługują na koronę i sławę. W świadomości mają, że rozgłoś, jaki daje ten prestiżowy tytuł, nie wiąże się jedynie z karierą modelki. Kobiety liczą często na pracę w telewizji, czy stanowiska rządowe. Inspirują się przy tym drogą Ewy Wachowicz, która rok po zostaniu Miss, objęła funkcję rzecznika w rządzie Waldemara Pawlaka.

Dzięki konkursowi wypromowało się sporo celebrytek, m.in. Marcelina Zawadzka czy Paulina Krupińska, które znalazły sobie stałe miejsce w showbiznesie. W toku przygotowań do konkursu głównego kandydatki wzięły udział w sesji zdjęciowej, którą wykonała Malwina Sulim. Przed obiektywem wystąpiły w strojach kąpielowych.

Sesja udała się, a każda z finalistek w celu rozświetlenia swojego ciała nałożyła na nie olejek. Zdjęcia można w całości przejrzeć na oficjalnym profilu konkursu. Finał zmagań o tytuł Miss Polonia odbędzie się 26 listopada.

...

Zobacz również

fot. Facebook/Miss Polonia
fot. Facebook/Miss Polonia

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów