Ta piosenkarka zaskoczyła rodziców z całego świata. Nie uznaje płci swoich dzieci

Ta piosenkarka zaskoczyła rodziców z całego świata. Nie uznaje płci swoich dzieci Źródło: źródło: wikimedia.org

Ta gwiazda dała się poznać jako skandalistka, która umie skupić wokół siebie uwagę. Piosenkarka nie marnuje żadnej szansy, by sprowadzić na siebie obiektywy wszystkich kamer. Właśnie zabrała głos w sprawie swoich dzieci i zaskoczyła rodziców na całym świecie. Powiedziała bowiem, że nie uznaje płci swoich dzieci. Jak podkreśla, nic na świecie nie jest "czarne albo białe".

36-letnia Alecia Beth Moore jest prawdziwą sceniczną bestią. Znana lepiej jako Pink nie przepuszcza żadnej okazji do wywołania kontrowersji i zwrócenia na siebie uwagi kolejnym skandalem. Teraz znów wywołała niemały szok i znalazła się na ustach całego świata po tym, co powiedziała o swoich pociechach. Pink jest bowiem matką dwóch dzieci. Zmusza nas jednak do zadania sobie pytania, czy aby na pewno jej dzieci to chłopiec i dziewczynka. ZOBACZ TAKŻE: Bydlak stworzył chorobę-widmo! "Dzieci rodzą się totalnie zdeformowane, bez płci"

6-latka chce poślubić Afrykankę

36-letnia Pink jest matką 6-letniej Willow i niespełna rocznego Jamesa. Jak podkreśla jednak piosenkarka, razem z mężem Carey'em Hartem nie narzucają dzieciom żadnej z płci. Ich pociechy same mają się w przyszłości określić, kim są. Jak zaznacza przy tym Pink, "nic nie jest czarne albo białe". Zaznaczyła, że jej córeczka już w wieku 6 lat mówi o poślubieniu afrykańskiej kobiety. Pink twierdzi, że to efekt jej niestandardowego wychowania dzieci. Gwiazda uczy bowiem swoje pociechy, że wcale nie muszą być takimi, jakimi chce je widzieć świat. Piosenkarka mówi, że zaczęło się od tego, że jej córka przyszła do niej z płaczem i zwierzyła się ze smutiem, że przeszkadza jej to, że wygląda jak chłopiec. - Gdy kiedyś córka przyszła do mnie z płaczem i wykrzyczała, że jest najbrzydszą dziewczynką na świecie i że wygląda jak chłopiec z długimi włosami, powiedziałam jej: "Bardzo często słyszałam od ludzi, że jestem zbyt męska, że wyglądam jak lesbijka czy że za dużo mówię. Czy myślisz, że to sprawiło, abym zaczęła zapuszczać włosy albo zmieniła swoje ciało? Mimo to bilety na moje koncerty są wyprzedawane co do ostatniego - relacjonuje Pink.

Zaskoczyła, wywołała szok i oklaski

Słowa wokalistki szerokim echem odbiły się na całym świecie. Jedni przekonują, że to, co robi ze swoimi dziećmi, to nic innego niż pranie mózgu i mieszanie im w głowie. Podkreślają też, że Pink w ohydny sposób wykorzystuje dzieci do promowania idei gender i wybija się na skandalu z nimi. Inni natomiast gromko przyklasnęli gwieździe. Jak mówią, podejście Pink do jej dzieci jest bardzo zdrowe i postępowe. Dzięki temu, że 36-latka i jej mąż nie narzucają dzieciom żadnej płci, maluchy będą miały ułatwiony rozwój, gdyż nic nie będzie ich ograniczało. Dodają, że takie wychowanie będzie już niebawem standardem. ZOBACZ TAKŻE: To się dzieje teraz! Mordują zmutowane dzieci. "Wyglądają jak potwory" źródło: eska.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News