Od lat była przykuta do łóżka, ponieważ szkielet nie był w stanie utrzymać jej monstrualnej wagi. 37-latka dzielnie jednak walczyła z chorobą i nie poddawała się, mimo przybywających co chwila kilogramów. Niestety, na ostatniej prostej, która miała dać jej całkiem nowe życie, ciało kobiety nie wytrzymało.

37-letnia Egipcjanka, Eman Abdul Atti, od małego miała problemy z tarczycą. Kobieta już w momencie urodzenia miała 5 kg. Z czasem problem narastał aż w końcu w 5 klasie podstawówki przestała chodzić do szkoły, ponieważ miała ogromne problemy z poruszaniem się. Natomiast w wieku 20 lat spoczęła na łóżku, ponieważ jej kości nie były w stanie utrzymać jej tuszy.

Kobieta potężnie tyła przez problemy z tarczycą, które kilka lat temu zaowocowały także udarem. Od tamtego czasu miała drobne problemy ze wzrokiem i trudności z mówieniem. Trafiła jednak do szpitala Burjeel w Abu Zabi, gdzie stale była pod opieką 20 specjalistów różnych dziedzin.

Ostatnią operację przeszła w marcu tego roku. Wówczas udało się mocno zmniejszyć jej żołądek. Dzięki leczeniu i operacji z pół tony, które ważyła kobieta, schudła aż 325 kg do 175 kg. Kolejna operacja i dalsze zabiegi miały pomóc zbić kobiecie wagę o kolejne 100 kg. Była więc już na ostatniej prostej.

Niestety, nie dotrwała do upragnionego wyjścia z łóżka. 25 wrześna, kiedy lekarze przyszli ją odwiedzić o poranku, kobieta leżała martwa. Okazało się, że jej organy nie wytrzymały i przestały funkcjonować. Prawdopodobnie Eman Abdul Atti zbyt szybko straciła na wadze, co wywołało szok dla jej organów wewnętrznych.

źródło: twitter.com
źródło: facebook.com
źródło: twitter.com
źródło: twitter.com

źródło: szokuje.pl

Mistrzostwa Świata Brody i Wąsów 2017


Kobieta robi zdjęcia napastującym ją gamoniom - ich zachowanie to SZCZYT ŻENADY!

...

Zobacz również