t-mobile warszawa pożar płoną hale annopol
fot.twitter.com
Mateusz Wysokiński - 31 Stycznia 2019

Pożar w budynkach T-Mobile Polska. Klienci będą mieli problemy z siecią

T-Mobile i jego klienci będą musieli zmierzyć się z prawdziwymi problemami. Wszystko przez pożar, jaki wybuchł w jednym z budynków telefonii w Warszawie W siedzibie firmy pojawił się wielki pożar, który trawi magazyny handlowe, w tym siedzibę sieci . Na miejscu pracuje trzydzieści zastępów strażaków. Według wstępnych doniesień medialnych i słów służb, żadna z osób pracujących na terenie obszaru, który stanął w płomieniach, nie ucierpiała.

T-Mobile będzie mieć prawdziwe problemy. Wszystko prze wydarzenia, jakie rozegrały się w Warszawie.Mieszkańcy osiedla Annopol, które jest położone na warszawskiej Białołęce, od rana obserwują, jak wielki ogień trawi jeden magazyny handlowe. Żywioł zajął także siedzibę popularnego operatora telefonii komórkowej. Wielki pożar, który niszczy hale magazynowe, jest obecnie gaszony przez 30 zastępów wozów strażackich. Dym widoczny jest z odległości ponad 20 kilometrów.

T-Mobile. Pożar na Annopolu trawi hale handlowe i siedzibę telefonii

Według najnowszych ustaleń służb, w ogniu najbardziej poszkodowana została hala magazynowa składująca artykuły spożywcze, w której zawaliła się część budynku, co utrudniło pracę służbom na miejscu. Ewakuowanych zostało 100 osób, żadnej z nich według wstępnych szacunków nic się nie stało, chociaż strażacy nadal przeszukują teren. – Walczymy z pożarem od ponad godziny. Doszło do niego w hali przemysłowej przy ulicy Annopol 3. W tej chwili strażacy znajdują się w części biurowej budynku. Staramy się opanować sytuację. Z budynku ewakuowaliśmy ok. 100 osób. Na razie nikt nie jest poszkodowany. Nie mamy żadnych informacji, by ktoś jeszcze znajdował się w środku. Ale pewności nie mamy – mówi Fakt24 starszy aspirant Łukasz Płaskociński, który jest na miejscu pożaru. Pomimo tego, że na samym początku służby mówiły wyłącznie o zapaleniu się magazynu spożywczego, to ofiarą padła także telefonia, która o swoich problemach poinformowała za pomocą social mediów. - Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim Annopolu, w wyniku którego ucierpiały także zlokalizowane tam budynki T-Mobile Polska. Żaden pracownik firmy nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. W konsekwencji incydentu brak jest obecnie możliwości kontaktu z call center T-Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy. Powyższe mogą skutkować ograniczeniem dostępności usług. T-Mobile podjął niezwłoczne działania w celu minimalizacji utrudnień. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. - napisali na social mediach przedstawiciele firmy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Skandale rodziny królewskiejRodzina królewska najadła się wstydu! Głośne skandale wstrząsnęły BrytyjczykamiCzytaj dalej

Kiedy strażacy ugaszą pożar?

Pomimo tego, że zastępy strażackie są w bardzo licznej obsadzie 30 zastępów, to ogień jest wszechobecny i trawi obecnie coraz większą część obszaru. Najbardziej problematyczny jest magazyn, który częściowo uległ zawaleniu. Obecnie, strażacy walczą o to, aby pożar nie przemieścił się na dalsze budynki. Około godziny 10:00 na miejscu oprócz strażaków pojawiły się karetki pogotowia ratunkowego. Nie wiadomo jeszcze, czy służby medyczne zmuszone były pomóc któremuś z poszkodowanych, albo strażaków. Według przedstawicieli pożarnictwa, w gruzach spalonych magazynów nie znaleziono żadnego z pracowników, można więc zakładać, że nic się nikomu nie stało. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną wybuchu tak dużego ognia. Doniesienia medialne nie wskazują, aby w halach magazynowych dochodziło do nieprawidłowości, jednak ta sprawa będzie badana przez ekspertów od pożarnictwa. Na razie, nie wiadomo także, kiedy klienci sieci będą mogli korzystać w pełni z usług telefonii komórkowej, ale sami przedstawiciele T-Mobile Polska zaznaczają, że robią wszystko, aby klienci sieci nie utracili łączności telefonicznej.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Małgorzata Kożuchowska strasznie schudła. Fani pytają co się stało
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Wałęsa zrobił listę „osób do rozliczenia po wyborach”. Jest na niej 5 polityków
  4. Rzecznik Trzaskowskiego: CBA może zapukać do Kaczyńskiego o 6 rano
  5. Co ukrywa Adam Andruszkiewicz? Dziennikarze ujawniają
 
GłówneEmerytury w Polsce będą rozpaczliwie niskie? Szokujące prognozy odzierają ze złudzeńCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News