To dlatego zniknął z mediów? Dopiero teraz wydało się, że Szymon Majewski walczył ze straszną chorobą

To dlatego zniknął z mediów? Dopiero teraz wydało się, że Szymon Majewski walczył ze straszną chorobą Źródło: Instagram/Szymon Majewski

Szymon Majewski swojego czasu był wielką gwiazdą TVN, której programy oglądała cała Polska. Ostatnio prezenter niezbyt często pokazywał się w telewizji. Być może było to związane z tym, że walczył ze straszną chorobą.

Szymon Majewski zyskał ogromną popularność dzięki swoim niezwykle zabawnym programom emitowanym w TVN. Najpierw Polacy szaleli za jego "Mamy cię", a później czarował publiczność w "Szymon Majewski Show". W pewnym momencie prezenter zniknął z medialnych radarów i przestał pokazywać się w telewizji. Najprawdopodobniej było to związane z chorobą, z którą gwiazdor się zmagał. 

Szymon Majewski nie zniknął z mediów bez powodu 

Szymon Majewski szerszej publiczności kojarzy się z wielkim poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jest celebrytą, który woli chronić swoją prywatność i bardzo rzadko opowiada w wywiadach o rzeczach niezwiązanych z pracą. 

Podczas ostatniej szczerej rozmowy z magazynem TVN24 zrobił wyjątek i opowiedział o poważnej chorobie z jaką się zmagał. Wygląda na to, że jego zniknięcie z telewizji miało swój bardzo smutny powód. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poważna choroba komika 

Szymon Majewski pierwszy raz otworzył się w tym wywiadzie i wyjawił, co tak naprawdę działo się w jego życiu prywatnym. Wyznał, że cierpi na poważną chorobę, od wielu lat zmaga się z depresją. Dla wielu jest to szokujące, że osoby, które na co dzień wydają się nam radosne i szczęśliwe, cierpią na tego typu zaburzenia. Gwiazdor TVN porównał swoją sytuację do tragicznie zmarłego amerykańskiego aktora i komika, Robina Williamsa, który również miał takie problemy. 

-Tak, oczywiście. Też miałem epizod. Nie będę się porównywał do takich mistrzów, ale myślę sobie, że to w ogóle jest cechą ludzi nadwrażliwych, że mają ten gen i skręt w stronę depresji. Też miałem takie epizody, trudne momenty, kiedy nie potrafiłem sobie z czymś poradzić - wyznał szczerze prezenter. 

Stwierdził, że część osób w trudnych momentach zakopuje się w pracy i udaje, że wszystko jest w porządku, ale zwykle kończy się to tym, że później przez długi czas muszą walczyć ze stanami depresyjnymi. W obliczu tego wyznania można się domyślić, że Szymon Majewski zniknął na pewien czas z ekranów telewizorów właśnie w związku z walką z depresją. Chorobą cywilizacyjną, która dotyka coraz więcej osób. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Po tym co powiedział mu lekarz, mężczyzna wyskoczył przez okno z 5 piętra. Koszmar w polskim szpitalu
  4. Jedziesz na wakacje nad polskie morze? Lepiej uważaj, możesz stracić ogromne pieniądze
  5. Tak niesamowite, że nie oderwiecie oczu. Papugi rywalizują ze sobą w cudownym układzie tanecznym
  6. GIS podnosi alarm. Uważajcie na tasiemca w popularnych owocach, to może skończyć się nawet śmiercią

Źródło: Plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu