Szymon Hołownia we łzach
Facebook.com szymonholowniaoficjalny
Monika Majko - 4 Maja 2020

Szymon Hołownia zalany łzami prosi Polaków o pomoc. Potrzebne są ogromne pieniądze

Szymon Hołownia opublikował w sieci poruszające nagranie, dziennikarz walczy ze łzami. Kandydat na prezydenta prosi Polaków o pieniądze, potrzebna jest ogromna suma. Wyznał, że odda wszystko, by osiągnąć swój cel.

Szymon Hołownia nie zwalnia i wciąż prowadzi kampanię wyborczą. Kandydat na prezydenta zapowiedział, że nie ma zamiaru wycofać się ze startu w kontrowersyjnie przygotowywanych wyborach. Dziennikarz opublikował w sieci poruszające nagranie, nie zdołał powstrzymać łez.

Szymon Hołownia zalał się łzami podczas wypowiedzi kierowanej do wyborców

Szymon Hołownia zapowiedział, że ma zamiaru wycofać się ze startu w wyborach, nawet jeśli odbędą się w obecnie planowanej formie. W programie "Koronawirus. Raport Faktu" obiecał, że jeśli zostanie wybrany złoży urząd, by wygrać jeszcze raz w uczciwych wyborach. Śmiałą deklaracja dziennikarza poruszyła wyborców, a kilka dni później kandydat ponownie wstrząsnął emocjami Polaków, publikując na swoim oficjalnym Facebooku poruszające nagranie.

Krzysztof Rutkowski i JackowskiJackowski i Rutkowski są zgodni ws. Kacperka. Niestety, nie ma powodów do radościCzytaj dalej

Na filmie widać wzruszonego Szymona Hołownię, który apeluje do wyborców o podjęcie rozsądnej decyzji i zagłosowanie na niego w zbliżających się wyborach. Kandydat na prezydenta wyznał ze łzami w oczach, że nie ma zamiaru się poddać i będzie walczył do końca. Zachęca również Polaków, by nie bojkotowali wyborów, nawet jeśli odbędą się w kontrowersyjnej formie, którą zaplanował rząd Prawa i Sprawiedliwości.

- Zróbcie proste ćwiczenie, wyobraźcie sobie Polskę za miesiąc, za pół roku. Z każdą kolejną podpisaną przez Andrzeja Dudę ustawą, z każdą nominacją sędziowską, każdym gestem na scenie międzynarodowej i inną absurdalną decyzją, będziemy grzęźli głębiej. Mając dziś poczucie, że zaprotestowaliście wyobraźcie sobie, co będziecie czuli w przyszłości: gniew złość, nienawiść? Wyjdziemy na ulice? Na jakie ulice? Jeżeli epidemia będzie trwała, oni nas nie wypuszczą pod wojskiem i policją rok albo i dwa. Jeżeli zobaczą, że na jednych wyborach można nas wycyckać, to i przy kolejnych się nie zawahają - przekazał Hołownia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MięsoPołożyła kostkę lodu na grillowanym mięsie. Efekt powala, każdy chce poznać jej genialny sekretCzytaj dalej

Szymon Hołownia zaapelował o wsparcie swojej zbiórki

Dziennikarz zaapelował również o wsparcie zbiórki zorganizowanej przez jego sztab wyborczy. Z potrzebnych 4,5 miliona złotych, zebrano już ponad 4 miliony, fundusze gromadzone będą do 8 maja.

- Wiecie, co robić, wiecie gdzie wpłacać - apeluje ze łzami w oczach kandydat na prezydenta.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja przekazała fatalne informacje. Chłopiec nie żyje, zabił go własny ojciec

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Emocje Szymona Hołowni wymykają się spod kontroli pod koniec nagrania. Zalany łzami kandydat na prezydenta wyznał, że zrobi wszystko, by uczynić Polskę takim krajem, jak to wskazuje konstytucja.

- Czytam konstytucję codziennie. Chciałbym kiedyś zrobić Polskę, która będzie właśnie taka. Jak będzie trzeba, to wszystko oddam, żeby właśnie taka była - wyznał wzruszony Szymon Hołownia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Znaleziono porzuconą zabawkę Kacperka? Dziecko bawiło się nią tuż przed zaginięciem
  4. Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa? Na jaw wyszła zdumiewająca prawda, menedżer się wygadał
  5. Syn Pawła Królikowskiego dopiero teraz miał siłę wyznać prawdę. Nie da się powstrzymać łez
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News