Szymon Hołownia żona
Instagram.com szymon.holownia
Konrad Karpiuk - 3 Maja 2020

Wyszło na jaw, dlaczego żona Hołowni nie chodzi do kościoła. Chodzi o jej wiarę

Szymon Hołownia znany jest ze swojej głębokiej wiary. Dlatego też dla wielu osób było zaskoczeniem, że żona kandydata na prezydenta, mimo religijnego oddania męża, nie chodzi do kościoła. Ostatnio udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, z czego wynika jej decyzja, chodzi o względy religijne.

Szymon Hołownia ostatnio jest w centrum uwagi mediów. Znany dziennikarz zdecydował się w tym roku wystartować w wyborach prezydenckich. Wywołało to wiele kontrowersji, choćby ze względu na głęboką wiarę i poglądy prezentera. Przypomniano mu, że kiedyś przygotowywał się nawet do życia w zakonie. Tymczasem okazuje się, że jego żona do kościoła nie uczęszcza.

Szymon Hołownia ma odmienne podejście do religii niż jego żona

Do tej pory żona dziennikarza, Urszula Brzezińska-Hołownia nie pokazywała się zbytnio w mediach. Jednak fakt, że teraz może potencjalnie zostać pierwszą damą, sprawił, że ściągnęła uwagę mediów. Okazało się, że jest ona porucznikiem w polskiej armii i zawodowym pilotem myśliwca.

Majówka 2020, tragiczny finałTragiczny finał majówki. MZ właśnie przekazało wyjątkowo smutne informacjeCzytaj dalej

Niedawno przypomniano jej dawny wywiad dla Onetu, w którym wypowiedziała się na temat wiary, tak ważnej dla Szymona Hołowni. Okazało się, że Urszula Brzezińska-Hołownia nie chodzi do kościoła. Powodem jest inny sposób przeżywania wiary. Jednak mimo takiego podejścia nie odczuwa presji ze strony męża.

Urszula Brzezińska-Hołownia zdradza, co ją różni od męża

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

- Każdy z nas ma własny sposób przeżywania wiary i dajemy sobie wolną przestrzeń. Ta przestrzeń bardzo mi pomaga, gdy mam potrzebę coś sobie w duszy poukładać. Natomiast Szymonowi wiara daje poczucie życiowej stabilizacji, ale jest to dla niego sprawą prywatną, której nikomu nie narzuca - mówiła w wywiadzie żona kandydata na prezydenta.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków
2. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość

Wiele osób obawia się, że jeśli Szymon Hołownia zostanie prezydentem, to może narzucać swoje poglądy innym Polakom. Jednak swoisty układ z żoną i relację, jakie ich łączą, zdają się temu przeczyć, a to może przysporzyć mu wielu sympatyków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Twój organizm wysyła Ci jasny sygnał ostrzegawczy
  2. Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyją
  3. Dramatyczny apel mamy Kacperka. Słowa, których nikt się nie spodziewał, chodzi o tatę dziecka
  4. Tragiczne wieści, ciało znaleziono po północy. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować
  5. Owczarek niemiecki całe życie spędził na łańcuchu. Po raz pierwszy zobaczył morze, jego reakcja wzrusza i bawi do łez
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

GwałcicielZgwałcił Joannę, ale najgorsze zrobił dopiero później. Skandaliczne kulisy, wielu Polaków się wścieknieCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News