Szydło wściekła jak nigdy w historii! Znalazła "zdrajcę i kreta" we własnym rządzie

Szydło wściekła jak nigdy w historii! Znalazła "zdrajcę i kreta" we własnym rządzie Źródło:

Coraz głośniej o tym, że podczas listopadowej rekonstrukcji rządu władze Prawa i Sprawiedliwości wezmą się także za samą premier Beatę Szydło. Sama zainteresowana twierdzi, że to kłamstwo. Wie już nawet, kto rozsiewa niewygodne dla niej plotki.

Nawet wśród polityków PiS znaleźć można takich, którzy chcieliby dymisji premier i zastąpienia jej kimś innym. Nie brak wśród nich głosów, że jedyne, co jeszcze utrzymuje szydło w Kancelarii Premiera to dobre wyniki badań opinii publicznej. Sama Szydło wzięła się za wszelkiego rodzaju plotki na temat jej dymisji. Jak mówi, po krótkim śledztwie wie już, kto rozprzestrzenia plotki na temat jej usunięcia z urzędu szefowej Rady Ministrów.

Pod latarnią najciemniej

Szydło już od dłuższego czasu szukała "zdrajcy i kreta", który rozsiewa niekorzystne dla niej plotki w mediach. Rzeczywistość przerosła jednak jej najśmielsze oczekiwania. Zamiast jednego "kreta" znalazła ich wielu. Okazuje się, że całe grono przeciwników Szydło ma tuż pod nosem. Ci wcale nie są z opozycji, a z jej własnej partii, a nawet z rządu. Do wrogów Szydło, którzy podkopują jej pozycję, należą członkowie frakcji PiS nazywanej Zakonem Porozumienia Centrum. To krąg najbardziej zaufanych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego, którzy z prezesem są od lat. To jednak nie wszystko. Do przeciwników premier należą też wicepremierzy w jej rządzie, Mateusz Morawiecki i Jarosław Gowin. Ten pierwszy dybie na jej posadę, a drugi po prostu jej nie lubi i ma większe ambicje, niż pozostawanie na fotelu ministra nauki i szkolnictwa wyższego. W parlamentarnych kuluarach mówi się o zdradzie i nadchodzącej zemście nie tylko premier Szydło, ale również lidera obozu władzy Jarosława Kaczyńskiego. źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News