Szydło uchyliła rąbka tajemnicy. Macierewicz podjął decyzję w sprawie Misiewicza

Szydło uchyliła rąbka tajemnicy. Macierewicz podjął decyzję w sprawie Misiewicza Źródło: fot. https://www.facebook.com/pg/DPIMON

Bartłomiej Misiewicz to najgłośniejsza postać ostatnich dni. Wieloletni współpracownik Antoniego Macierewicza został zbombardowany krytyką po balandze w Białymstoku. Po ujawnieniu kolejnych afer zamknął się w domu i odbierał telefonów.

Rzecznik MON to dla PiS naprawdę spory problem. Chociaż Misiewicz jest pupilem jednego z najważniejszych ludzi partii, to pozostaje ogromnym wizerunkowym obciążeniem dla Prawa i Sprawiedliwości. Politycy ugrupowania Kaczyńskiego są tego świadomi. - Misiewicz jest młody – odbiło mu. Woda sodowa nie wybiera wyłącznie Platformy. Wybiera też młodych chłopaków, którzy ciężko pracowali za darmo przez kilka lat, a teraz nagle stali się bardzo ważnymi asystentami bardzo ważnego ministra. Po prostu odreagowuje ten stres, te wszystkie oskarżenia. Myślę, że on oprzytomnieje. - mówiła Joanna Lichocka. Beata Szydło zdradziła, że rozmawiała już z Macierewiczem na temat chłopaka, który co chwilę wywołuje kolejne skandale. Zdaniem premier, szef MON podjął już decyzję w sprawie swojego kontrowersyjnego asystenta. – Minister Macierewicz jest szefem Bartłomieja Misiewicza i to on podejmuje decyzje dotyczące swoich pracowników [...] Natomiast rozmawialiśmy również na ten temat. Myślę, że pan minister Macierewicz już takie decyzje podjął – zdradziła Szydło.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News