W Sejmie aktualnie trwa wielka debata nad wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Premier poniosły nerwy, nie przebierała w słowach. Jarosław Kaczyński był mocno zaskoczony. 

Platforma Obywatelska złożyła wniosek o worom nieufności wobec rządu, nad którym właśnie dzisiaj dyskutują w Sejmie posłowie. Tuż po niej ma się odbyć głosowanie. Szydło zabrała głos w tej sprawie i komentowała sytuację bardzo emocjonalnie.

ZOBACZ TAKŻE: Roztrzęsionej Szydło puściły nerwy! Publicznie zaatakowała Kaczyńskiego

Nie ma żadnych układów

Wywoływanie awantur to wasz sposób, by łamać demokratyczne prawo Polaków, którzy wybrali rząd. (…) Wiem, że to boli, ale nie jesteśmy rządem elit – zarzucała opozycji szefowa rządu.

ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNIE: Szydło odchodzi! PiS podaje nazwisko nowego premiera

Szydło w Sejmie podkreślała także, że za jej rządami nie stoi żaden układ. Poza tym zdaniem polskiej premier „Polska jest warta tego, żeby rządzili nią ludzie, którzy się o nią troszczą”, jednak ta wypowiedź spotkała się z oburzeniem opozycji.

Specjalne gratulacje

Kiedy szefowa rządu wróciła na swoje miejsce z mównicy spotkała ją niespodzianka. Sam prezes Kaczyński przyszedł do niej, aby pogratulować Szydło. Ministrowie wstali i wyszli z sali. Została minister Anna Streżyńska.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON

9 największych kompromitacji totalnej opozycji

Zobacz również