Szwagier ją sprzedał
youtube.com/Kościół Boga Wszechmogącego
Mariusz Wiącek - 24 Marca 2019

Szwagier sprzedał 16-letnią dziewczynę zboczeńcom. Gwałcili ją tak długo, aż zaszła w ciążę

Szwagier sprzedał nastolatkę przestępcom. Trudno sobie wyobrazić dramat, przez jaki przeszła ta osoba, zwłaszcza że zło jakiego doświadczyła zostało zapoczątkowane w jej własnej rodzinie. To tylko jedna z wielu podobnych sytuacji, które sprawiają, że włos się jeży na głowie.

Szwagier, a więc mąż siostry sprzedał nastolatkę przestępcom. Była bita i wielokrotnie gwałcona. Z ich rąk dziewczynę dotknęło niewyobrażalne zło, które będzie ją prześladowało niczym cień aż do końca życia. Trudno uwierzyć, że takie horrory odbywają się za sprawą najbliższych osób. Osób, które darzy się miłością i spędza z nimi znaczną część swojego życia.

To tylko jedna z wielu podobnych sytuacji, które mają miejsce na całym świecie. Organizacja Human Rights Watch opublikowała niedawno raport, który wskazuje jedną z wielu siatek przestępczych, która porywa młode kobiety z całego świata, aby przewieźć je do Chin i zmusić do urodzenia dziecka.

Michał WiśniewskiZaskakujące wpisy Michała Wiśniewskiego. "Tęsknię"Czytaj dalej

Polityka jednego dziecka

W związku z dynamicznym wzrostem demograficznym w Chinach, władze w latach 1979 - 2016 prowadziły politykę jednego dziecka. Chodziło o to, by władza miała kontrolę nad populacją. Spowodowało to ogromne dysproporcje płci - mężczyzn było znacznie więcej niż kobiet. W połączeniu z tym, że kultura chińska marginalizuje kobiety, w Chinach zaczęło dochodzić nawet do przypadków dzieciobójstwa, porzucania dziewczynek oraz przymusowych aborcji.

Według szacunków w Chinach jest o około 30-40 milionów kobiet za mało. Młodzi Chińczycy, jeśli chcą myśleć o rodzinie muszą emigrować. Raport HRW pokazuje, jaki sposób znaleziono, aby poradzić sobie z problemem dzietności.

Niektórzy obywatele Chin wynajmują organizacje (których powstaje coraz więcej) do sprowadzania kobiet zza granicy. Ofiarami stają się zwykle kobiety z Mjanmy, Kaczinki (mieszkanki północnego regionu Mjanmy), będące chrześcijankami. Są one przymuszane do stosunków ze starszymi chińskimi mężczyznami w celu poczęcia dziecka.

Szwagier sprzedał ją bandytom

Doprowadza to do sytuacji, że w obliczu katastrofalnej sytuacji finansowej niektóre rodziny sprzedają swoje córki, wnuczki i siostry, które następnie trafiają do obozów, gdzie przez kolejne miesiące są gwałcone. Zostają wypuszczone dopiero gdy urodzą dziecko.

Taką ofiarą padła pewna 16-latka, którą szwagier sprzedał takim właśnie ludziom. Została odurzona narkotykami i skrępowana. Zamknięto ją w ciasnym pokoju. Za każdym razem, gdy ktoś pojawiał się by przynieść jej jedzenie, była gwałcona. Kobiecie w końcu udało się w końcu ujść z miejsca kaźni, choć przedtem musiała urodzić dziecko, które poczęto na drodze gwałtu.

Takich sytuacji są tysiące, jeśli nie miliony. Władze Chin, ani organizacje międzynarodowe nie ingerują, nie wspominając już o ruchach walczących o prawa kobiet. Tymczasem handel ludźmi kwitnie w najlepsze.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni".
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

rossmannSensacyjne promocje w Rossmannie! Dzikie tłumy walą do drogeriiCzytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News