Ta smutna historia to najlepszy dowód na to, że ludzka podłość nie ma granic. Mężczyzna okropnie potraktował starszą kobietę. Teraz policja prosi internautów o pomoc w jego poszukiwaniach.

Do zdarzenia doszło w Poznaniu, na osiedlu Przyjaźni. Niestety zachowanie młodego mężczyzny wobec poruszającej się dzięki balkonikowi staruszki było już zdecydowanie mniej przyjazne. Zaczęło się miło – schorowana kobieta z wdzięcznością przyjęła propozycję pomocy w zaniesieniu zakupów do domu. Kiedy byli już pod jej domem, „altruista” nagle uciekł, kradnąc jej torebkę z pieniędzmi, dokumentami oraz telefonem.

Kradzież miała miejsce 12 lipca, niestety jak do tej pory nie udało się złapać bezczelnego złodzieja. Właśnie dlatego poznańska policja zdecydowała się udostępnić wizerunek mężczyzny i poprosić o pomoc w jego namierzeniu internautów. Za kim należy się rozglądać? „Wiek około 30-35 lat, wzrost około 170 cm, normalnej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, brak widocznego zarostu, brak widocznych tatuaży lub innych cech szczególnych, ubrany w szarą koszulkę z krótkim rękawem z napisem NIKE koloru zielonego, spodnie długie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego z białą podeszwą” – tak wygląda rysopis sprawcy.

Każdy, komu wydaje się, że może kojarzyć sprawcę lub widział go ostatnio, jest proszony o kontakt pod numerem 618 414 611. Wszystkie pozostałe informacje, które mogą być użyteczne dla policji w tej sprawie, można też zgłaszać na policyjny numer 997.

Z TAKĄ obstawą przy bankomacie nikt cię nie ruszy!

Jeśli nie żyłeś w PRL-u, na pewno nie pamiętasz, CO TO...

Zobacz również