Fantastyczna promocja McDonald’s. Do codziennej, porannej darmowej kawy dołącza teraz – w ramach promocji – darmową kanapkę śniadaniową. W promocji jest jednak jeden mały haczyk. Mimo to do restauracji ciągną prawdziwe tłumy Polaków. 

Sieci fast-food starają się przyciągnąć klientów na różne sposoby. Teraz McDonald’s w niemal wszystkich restauracjach rozdaje śniadanie za darmo. Odwiedzając sieć o poranku (7:00-8:00) otrzymamy McMuffina Farmerskiego – jedną ze standardowych kanapek śniadaniowych McDonald’s.

Na lotnisku kanapki nie dostaniesz

W promocji jest jednak haczyk. Z rozdawania śniadań są wyłączone restauracja na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie i lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Ponadto, darmowych kanapek nie otrzyma też młodzież, która nie ukończyła 13 lat. Jednak by to ominąć, wystarczy przyjść z rodzicem.

Na stronie McDonald’s możemy znaleźć listę restauracji oraz regulamin promocji.

McDonald’s rozpoczął ostatnio sporą kampanię promocyjną oraz wszedł mocno na rynek dostaw. Sieć posługuje się przy tym platformą Uber Eats. W lipcu rozpoczęła dostawy w Warszawie a od grudnia będzie dowozić swoje burgery w Poznaniu.

Źródło: RMF FM

Nie masz ochoty na seks? Te rzeczy ZABIJAJĄ TWOJE LIBIDO!

 

...

Zobacz również

Zobacz również