Szpak nie chce o tym mówić. Już dwa razy trafił do szpitala

Szpak nie chce o tym mówić. Już dwa razy trafił do szpitala

Michał Szpak jest w bardzo dobrym punkcie swojej kariery. Niestety, często bywa tak, że kiedy wszystko idzie dobrze zawodowo, to prywatnie nie jest perfekcyjnie. Wokalista właśnie trafił do szpitala.

Michał Szpak zawodowo ma świetną passę, ale, niestety, najwyraźniej jego organizm nie wytrzymuje tempa. Artysta nie chce o tym mówić, ale wiemy już, że dwukrotnie trafił w ostatnim czasie do szpitala. Teraz znalazł się w nim ponownie. Co się właściwie dzieje? Szpak aktualnie pracuje nad drugą solową płytą i daje mnóstwo koncertów. Występuje w największych polskich filharmoniach oraz w znanych teatrach. Najwyraźniej brak czasu dla siebie niekorzystnie odbił się na jego zdrowiu.

Michał Szpak ma problemy ze zdrowiem

Na początku kwietnia, w Dąbrowie Górniczej, Michał Szpak po raz pierwszy musiał skorzystać z pomocy lekarzy. W trakcie koncertu piosenkarz miał problemy z gardłem, najprawdopodobniej spowodowała je krtań, czyli dla wokalisty jeden z najważniejszych narządów. Szpak nie komentuje swoich problemów, ale czasem daje do zrozumienia fanom, że nie jest w najlepszej formie. Artysta pokazywał, że musiał skorzystać z inhalatora. Na krążącym w sieci filmiku widać też, jal czeka aż któryś z mających nocny dyżur lekarzy, przyjmie go do gabinetu. Jak wiadomo, problemy z gardłem dla piosenkarza mogą być szczególnie tragiczne w skutkach. Jeśli Szpaka dopadną powikłania, może to oznaczać nawet koniec jego kariery. Nic więc dziwnego, że artysta nie komentuje swojego stanu zdrowia. Takiego rodzaju problemy na pewno bardzo mocno go przybijają.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lider Bayer Full uderza w LGBT! Ma koszmarny powód
  2. Czy Margaret jest lesbijką? Środowisko LGBT zadowolone odpowiedzią
  3. Córka Jackie Chana mieszka pod mostem. Matka wyrzuciła ją z domu
  4. Brudzińskiemu puściły hamulce. Ujawnił sekrety Kaczyńskiego
  5. Kariera Pawłowicz zawisła na włosku. Chcą ją usunąć
Źródło: eska.pl   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News