Wchodząc na pasy, gapili się w telefony. Musieli śmigłowcem zabierać ich do szpitala

Wchodząc na pasy, gapili się w telefony. Musieli śmigłowcem zabierać ich do szpitala Źródło: Fot. Pixabay.com/Sasin Tipchai

Szpital to miejsce, które często odwiedzane jest także przez osoby, które spokojnie mogłyby uniknąć w nim wizyty. Wystarczyłoby tylko zastosować się do powszechnie znanych reguł bezpieczeństwa, które wymyślone zostały po to, aby uchronić nas przez tragicznymi skutkami wypadków drogowych. Ostatnio dwoje nastolatków omal nie zginęło z powodu swojej strasznej głupoty. Wtargnęli na przejście dla pieszych, co skończyło się tragicznie.

Szpital regularnie odwiedzają osoby, które doznały poważnych obrażeń w trakcie wypadków samochodowych. Te często dzieją się z powodu błędów, które popełniają kierowcy. Należą do nich nadmierna prędkość, rozkojarzenie, a także nieuwaga. Za te błędy często najwyższą cenę płacą niewinni ludzie.

Tym razem jednak to nie kierowca zawinił - o czym świadczy nagranie. To przez roztargnienie pieszych doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Szczegóły są wyjątkowo wstrząsające.

Szpital odwiedzili piesi, którzy wpadli wprost pod nadjeżdżający samochód

Olbięcin to niewielkie i bardzo spokojne miasto. Jak donosi "Planeta" pewnego dnia doszło tam jednak do tragedii, która wśród mieszkańców była głośno komentowana. Nic dziwnego - jest naprawdę przerażająca.

Nastolatkowie, którzy najprawdopodobniej wracali ze szkoły, jak zwykle przemierzali jedną z dobrze znanych im ulic, aby dotrzeć do celu, czyli do swoich domów. Jak zwykle przechodzili przez pasy na drodze. Tym razem jednak popełnili straszliwy w skutkach błąd, który prawie kosztował ich życie. Poczuli się na jezdni tak pewnie, że przekraczając próg postanowili zrobić to nie upewniając się wcześniej czy z lewej strony nie ma nadjeżdżającego pojazdu. Pech chciał, że do pasów zbliżało się właśnie osobowe auto, które ze sporą prędkością pokonywało ulicę. Nastolatkowie nie rozejrzeli się, ponieważ ich uwagę przyciągnął film, który wspólnie oglądali na smartfonie jednego z nich. Za tę głupotę słono zapłacili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Samochód z impetem uderzył w nastolatków. Film jest naprawdę szokujący i radzimy nie oglądać go osobom wrażliwym.

Nie wiadomo, jak skończyła się cała sytuacja. Według portalu, dziewczyna doznała o wiele poważniejszych obrażeń niż chłopak. Film zdaje się to potwierdzać. Tuż po zderzeniu z rozpędzonym samochodem nastolatek o własnych siłach próbował się podnieść, natomiast dziewczyna leżała nieruchomo. Ewidentnie była nieprzytomna.

Uczestnicy wypadku zostali natychmiast przetransportowani do pobliskiej placówki medycznej helikopterem ratunkowym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Gdy wyszła na scenę, wszyscy zaniemówili. Poznaliśmy sobowtóra Agnieszki Chylińskiej
  4. Co za konstrukcję na głowie miała Pavlović! Fryzura jurorki zaskoczyła widzów TzG
  5. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  6. Tragiczna kolacja w Wielkopolsce. Mężczyzna zmarł w toalecie tuż po posiłku

Źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News