15-latka miała przejść piekło w szpitalu psychiatrycznym. 25-latek trafił do aresztu

15-latka miała przejść piekło w szpitalu psychiatrycznym. 25-latek trafił do aresztu Źródło: .

Szpital psychiatryczny dla wielu osób jest jednym z najbardziej przerażających miejsc. Wszystko przez stan osób, które w nim przebywają. Skandaliczne zachowanie jednego z mężczyzn sprawiło, że stało się o nim głośno w całym kraju.

Szpital psychiatryczny był ostatnio miejscem przerażającej zbrodni, o której dziś mówi cały kraj. Polacy nie kryją wściekłości w związku z tym, że w całej sprawie najbardziej ucierpiała 15-latka. Sprawcą miał być 25-letni mężczyzna, który już teraz trafił do aresztu. Grożą mu bardzo poważne konsekwencje w związku z czynem, którego się dopuścił. 

Mężczyzna miał zgwałcić 15-letnią pacjentkę. Jego zbrodnia przeraziła mieszkańców miasta, którzy domagają się głośno najsurowszego wyroku. Wygląda jednak na to, że wyrok sądu będzie inny. Wszystko przez to, że 25-latek również był pacjentem szpitala, co oznacza, że mógł nie być świadomy przestępstwa, które popełnia. Jego stan psychiczny może mieć kluczowe znaczenie w kwestii wyroku.

Szpital psychiatryczny stał się miejscem obrzydliwej zbrodni

15-latka miała trafić na oddział psychiatryczny dla dorosłych za zgodą własnej matki. Szpital psychiatryczny nie był w stanie zapewnić miejsca na oddziale dziecięcym, w związku z czym trzeba było podjąć ważną decyzję. Niestety, okazała się ona być dramatyczna w skutkach. Po pojawieniu się na oddziale dziewczyna została ofiarą gwałtu.

Jego sprawcą był 25-letni pacjent z tego samego oddziału. Co ważne, inni pacjenci również skarżyli się na jego zachowanie. Już wcześniej miał on wchodzić do pokojów innych ludzi, także w nocy. Do tej pory nie zdarzyło się jednak, by doszło do gwałtu.

W szpitalu psychiatrycznym doszło do gwałtu

Oskarżony o molestowanie seksualne mężczyzna wykorzystał fakt, że dziewczynie podano tabletki nasenne. Do skandalicznego zdarzenia doszło w Gdańsku, w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym, który potocznie nazywany jest szpitalem na Srebrzysku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura rozpoczęła już śledztwo. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu, jednak nie wiadomo, jaka może czekać go kara. Wszystko przez poważny stan psychiczny, w jakim obecnie się znajduje. Może to być uznane jako okoliczność łagodząca w całej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy, gdzie!
  2. Gwiazda TVN OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ! Opublikowała drastyczne wideo ze swoim partnerem. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie
  3. 20-latka dokładnie wiedziała, kiedy umrze na nowotwór. Zaplanowała wszystko, po śmierci stało się to, co chciała
  4. Jedno z dzieci Przybylskiej i Bieniuka było wpadką. Wiadomo, które
  5. Podczas upałów matka nie mogła dobudzić 3-latki. Gdy zbadali ją lekarze, postawili przerażającą diagnozę
  6. Wyciekły wrażliwe, najbardziej prywatne dane, których Kinga Rusin nigdy nie chciała ujawnić. Żenująca reakcja gwiazdy

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News