Szpital polowy na Narodowym
Jakub Kaminski/East News
Monika Majko - 9 Listopada 2020

Wiele osób przemilczało sprawę. Pacjent ujawnił, co naprawdę dzieje się w szpitalu na Narodowym

Szpital polowy na Stadionie Narodowym w Warszawie od czwartku rozpoczął przyjmowanie chorych z COVID-19. Jeden z pacjentów placówki wyjawił cała prawdę o jej działaniu.

Szpital polowy na Stadionie Narodowym powstał, by odciążyć krajową służbę zdrowia i zapewnić opiekę pacjentom z COVID-19. Jeden z pacjentów tymczasowej placówki medycznej wyjawił całą prawdę i jej działaniu. Jego słowa zaskoczyły wiele osób.

Szpital polowy na Stadionie Narodowym już działa

Polski rząd zadecydował o utworzeniu kilkunastu szpitali tymczasowych na terenie naszego kraju, przeznaczonych dla chorych z COVID-19. W czwartek 5 listopada br. uruchomiono pierwszą taką placówkę na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Szpital na stadionie w stolicy jest oddziałem stołecznego szpitala MSWiA i ma docelowo pomieścić 1200 chorych na COVID-19. W nocy z czwartku na piątek został tam przyjęty pierwszy pacjent i z dnia na dzień przybywa zajętych łóżek.

Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąNie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąCzytaj dalej

Pacjentem szpitala został również wydawca Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat Andrzej Żak, który opisał swój pobyt w placówce portalowi polsatnews.pl. Relacja dziennikarza zaskoczyła wiele osób, jest wyjątkowo zadowolony z opieki, jaka została mu zapewniona.

- Naprawdę się postarali i to działa. A ludzie są kapitalni - wyznał Andrzej Żak.

Dziennikarz Polsatu szczególne słowa uznania i podziękowania skierował w stronę personelu zajmującego się chorymi. Medycy uważnie czuwają nad stanem pacjentów i w ocenie Andrzeja Żaka zapewniają im najlepszą możliwą opiekę.

- Dla nas nie są jedynie napisami na kombinezonach, choć tylko tyle przez te stroje widać. Powinni w złotych butach chodzić! - mówił dziennikarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Rząd podjął decyzję o utworzeniu kilkunastu szpitali polowych na terenie całej Polski

W poniedziałek 9 listopada Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje o kolejnych nowych zakażeniach koronawiusem na terenie naszego kraju. W ciągu ostatniej doby laboratoria potwierdziły 21 713 nowych przypadków COVID-19.

- Liczba zakażonych koronawirusem: 568 138/8 045 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - przekazał resort zdrowia.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Dokładnie o północy w życie wszedł nowy zakaz. Porażająca wiadomość dla Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

W Polsce szpitale tymczasowe powstały również m.in. w sanatorium MSWiA w Sopocie, Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz Terminal Hotelu Centrum Konferencyjne w Wrocławiu. Premier Mateusz Morawiecki zaapelował do Polaków, którzy zwalczyli zakażenie koronawirusem, by oddawali krew, która używana jest w terapii osób z COVID-19.

- Mam wielką prośbę do wszystkich ozdrowieńców, oddawajcie krew i osocze. Pomóżcie ocalić czyjeś życie - napisał w sobotę na Facebooku szef polskiego rządu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
  2. Prawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośno
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. NASA sprzeciwia się rozbudowie systemu satelitów. "Ryzyko katastrofalnych kolizji jest niedopuszczalnie wysokie"
  7. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News