Czołowy polski polityk w szpitalu, konieczna była natychmiastowa, poważna operacja. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia

Czołowy polski polityk w szpitalu, konieczna była natychmiastowa, poważna operacja. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia Źródło: Marcin Kulasek Facebook.com

Szpital to ostatnie miejsce, w jakim mamy ochotę się znaleźć, niestety czasem jest to konieczne. Polski polityk związany z lewicą poinformował, że trafił do placówki i niezbędne będzie przeprowadzenie poważnej operacji. Chce, by jego historia była impulsem do działania i przestrogą dla innych.

Szpital był niestety w tym przypadku koniecznością. Poseł sam poinformował, że konieczna była pomoc lekarzy, gdyż w przeciwnym wypadku sprawy mogły potoczyć się zdecydowanie gorzej. Stan zdrowia polityka nie przedstawiał się najlepiej i podjął decyzję, że czas oddać się w ręce medyków. W sieci zamieścił zdjęcie ze szpitalnego łóżka i napisał kilka słów. 

Poseł musiał odwiedzić szpital, sprawa jest poważna

Szpital, w którym znalazł się poseł Marcin Kulasek, podjął się zabiegu, który często pośrednio skutkuje uratowaniem życia. Poseł przyznał, że w związku z trybem życia jaki prowadzi oraz brakiem pilnowania tego co ląduje na jego talerzu, zaprosił do swojego życia groźnego kompana, jakim jest otyłość. To spory problem we wszystkich krajach, lecz według statystyk przytaczanych przez polityka szczególnie najmłodsi Polacy powinni znaleźć się pod czujną opieką dietetyków i dorosłych, bo to właśnie od nich idzie przykład.

- Otyłość niesie za sobą grube konsekwencje. Co czwarty Polak jest otyły, co drugi dorosły w Polsce ma kilka kilogramów za dużo, a w ciągu ostatnich lat odsetek dorosłych cierpiących na otyłość w Polsce systematycznie rośnie. Nie lepiej jest wśród dzieci, według WHO to właśnie polskie dzieciaki tyją najszybciej w Europie. Stres, nieregularne godziny pracy, częste wyjazdy, o jeden kawałek ciasta za dużo. Tak wyglądała moja droga do otyłości - napisał pod zdjęciem Marcin Kulasek. Zdradził również, jakie były główne powody jakie nim kierowały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie ukrywa, że sam doprowadził się do takiego stanu

- Zdecydowałem poddać się częściowej resekcji żołądka, aby zapobiec dalszemu rozwojowi choroby, która uniemożliwia normalne funkcjonowanie, w tym wykonywanie mandatu posła - zdradził polski polityk, który zasłynął kwestią, że za 9 tys. złotych miesięcznie trudno utrzymać się w Warszawie. Teraz zdecydował się skierować do wszystkich bardzo ważny apel i sprawić by szpital oraz widok pacjenta przygotowującego się do operacji był przestrogą dla wszystkich lekceważących swoją nadwagę lub otyłość.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu

2. 20 lat temu Ivan Komarenko był na szczycie. Smutny upadek, wiemy czym się dziś zajmuje

3. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj

Dajmy o swoje zdrowie

Warto polubić się ze swoim ciałem, gdyż spędzimy z nim całe życie. Wystarczy powoli wdrażać małe zmiany w swoich codziennych nawykach i szybko zauważymy, jak nasz organizm odpłaca się nam większą ilością energii czy zdrowszym wyglądem. Niech słowa polskiego polityka, dla którego szpital stał się jedyną możliwością na odzyskanie dawnej sprawności, będą dla wszystkich przestrogą. Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły
  3. Polsat nie ma litości dla TVP i TVN. Wieczorem pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami
  4. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
  5. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Wypaliła prawdę o tragedii uczestników, nie mieści się w głowie
  6. Uwaga, już się zaczęło. Rusza rejestracja o bony turystyczne
  7. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?
  8. Porażająca przeszłość Michela Morana. Zrobił coś niewybaczalnego, dostał surową karę, dziś się tłumaczy
  9. Bardzo ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Każą Polakom ograniczyć jedną rzecz

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News