Fatalny finał studniówki w Poznaniu. 17 osób trafiło do szpitala

Fatalny finał studniówki w Poznaniu. 17 osób trafiło do szpitala Źródło: wikipedia

Szpital musiał pilnie przyjąć aż 17 uczestników studniówki. Nikt nie wiedział, że zabawa zakończy się na SOR-ze. Dramatyczne doniesienia z jednego z polskich miast.

Szpital to ostatnie miejsce, w którym chcieli znaleźć się uczniowie po studniówce. Okazuje się, że po zabawie w jednej z polskich szkół aż 17 osób musiało zostać pilnie przewiezionych na oddział ratunkowy. Wiadomości o zabawie z tragicznym finałem mrożą krew w żyłach. 

Szpital przyjął 17 uczniów po studniówce. Co się działo z dziećmi?

Zespołu Szkół Budownictwa w Poznaniu w ostatnim czasie zorganizował dla uczniów ostatniej klasy zabawę studniówkową. W hotelu Novotel, znajdującym się w samym centrum miasta uczniowie bawili się do samego rana, impreza była bardzo udana, ale nie dla wszystkich dobrze się zakończyła. 

Okazuje się, że tuż po zabawie, aż 17 osób, które uczestniczyły w zabawie, zgłosiło się na oddział ratunkowy w poznańskim szpitalu. Objawy uczniów były podobne, niemalże każdy z nich skarżył się na ten sam problem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego uczniowie po zabawie trafili do szpitala?

- W Novotelu odbywała się studniówka dla 240 uczestników, którzy spożywali wyroby cukiernicze głównie na bazie kremu. Jedenaście osób następnego dnia i w poniedziałek zgłaszało dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Mieli: biegunkę, wymioty i gorączkę. Podobne objawy pojawiły się także u sześciu pracowników hotelu. W poniedziałek przeprowadziliśmy kontrolę w Novotelu. Stan sanitarno-higieniczny nie budził żadnych zastrzeżeń - poinformowała Cyryla Staszewska, przedstawicielka sanepidu. 

Sprawą już zajął się sanepid, który dokładnie zbadał miejsce, gdzie odbywała się studniówka. Zgodnie ze słowami przedstawicielki powiatowego sanepidu w hotelu nie znaleziono żadnych zaniedbań. Podczas zabawy dla uczniów przygotowane były także desery. Jak się okazuje były one sprowadzane z zewnętrznej cukierni, sanepid już planuje kontrolę w tym miejscu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najpiękniejsza pani pilot na całym świecie. Internauci za nią szaleją, wygląda nieziemsko

2. Media obiegła nagła smutna wiadomość. Nie żyje Ryszard Żółtaniecki

Szkoła, która była organizatorem zabawy dla uczniów nie skomentowała wydarzeń, które miały miejsce. Uczniowie, którzy trafili do szpitala poza zatruciem nie cierpią na żadne dolegliwości, a ich stan jest stabilny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Ogromna awaria we wszystkich urzędach w Polsce. Nie załatwisz żadnej, nawet pilnej sprawy
  3. Tak starego zdjęcia "Babki Kiepskiej" jeszcze nie widzieliście. W młodości wyglądała, jak prawdziwa bogini
  4. Pięć województw w strefie zagrożenia. Ostrzeżenia wydano w trybie natychmiastowym
  5. Dopiero teraz Revol ujawnia drastyczne szczegóły dramatu Mackiewicza. Porażające, tylko dla ludzi o nerwach ze stali

źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News