Polski europoseł ma koronawirusa, pilnie trafił do szpitala. Opublikował poruszające słowa

Polski europoseł ma koronawirusa, pilnie trafił do szpitala. Opublikował poruszające słowa Źródło: pixabay.com 1662222

Szpital jest teraz drugim domem polskiego europosła. Musiał natychmiast zostać przetransportowany do placówki, wynik jego testu na obecność wirusa okazał się pozytywny. Mężczyzna właśnie opublikował wpis, w którym informuje, jak się czuje.

Szpital, w którym przebywa polski europoseł, stara się mu zapewnić jak najlepszą opiekę. Mężczyzna spędzi jeszcze trochę czasu w placówce, ale nie ma zamiaru rezygnować z udzielania się w mediach społecznościowych. Wiemy, jak się czuje.

Europoseł musi pozostać w placówce. Szpital jeszcze nie wypuści go do domu

Europoseł Polskiego Stronnictwa Ludowego okazał się być zakażony koronawirusem. Adam Jarubas jeszcze 9 i 10 marca brał udział w sesji Parlamentu Europejskiego. Na obradach wprowadzono szczególne środki ostrożności, a informator Polskiej Agencji Prasowej stwierdził, że ryzyko, iż ktoś mógł się zakazić, jest małe. Osoby, które miały styczność z Adamem Jarubasem i obawiają się, że mogą być zakażone, mierzą sobie temperaturę 2 razy dziennie, izolują się i wnikliwie obserwują swój organizm.

- Moi drodzy, przeprowadzono u mnie test na obecność COV19. Okazał się pozytywny. Jestem w szpitalu i czuję się dobrze. Wyjdę z tego i wszyscy z tego wyjdziemy. Musimy. Dziękuję lekarzom i pielęgniarkom i wszystkim za wyrazy wsparcia. Pamiętajcie: #zostańwdomu. Bądźcie zdrowi! - napisał na Twitterze Adam Jarubas.

To nie pierwszy zakażony polski polityk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wiadomo, w ostatnim czasie test na koronawirusa pozytywnie przeszedł Michał Woś, minister środowiska. Polityk, według doniesień mediów, miał feralnie zarazić się od jednego z pracowników Lasów Państwowych. Przebadani zostali też wszyscy senatorowie, ale u nikogo nie stwierdzono wirusa.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryto, co łączy niemal wszystkie zmarłe ofiary koronawirusa we Włoszech. Wyniki są niepokojące
2. Wielkanoc we wrześniu? Watykan wydał dekret ws. koronawirusa

Media podają również, że z koronawirusem walczy jeden z wiceministrów rolnictwa, jednak nie podano jego dokładnych danych. Informację przekazał mediom Michał Dworczyk, Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wiadomo również, że wszyscy pracujący w kierownictwie resortu są poddani kwarantannie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Reprezentant Polski był w centrum trzęsienia ziemi. Poruszające wyznanie. "Myślałem, ze to koniec świata"
  3. Polski europoseł ma koronawirusa, pilnie trafił do szpitala. Opublikował poruszające słowa
  4. Prawda o zmarłej na koronawirusa 37-latce wyszła na jaw. Zataiła kluczowe informacje, 100 osób w kwarantannie
  5. Lawinowy wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane

Źródło: Twitter, TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News