Ogromne ilości narkotyków odkryte w polskim szpitalu. Zawartość magazynku na sprzęty zadziwia

Ogromne ilości narkotyków odkryte w polskim szpitalu. Zawartość magazynku na sprzęty zadziwia Źródło: youtube.com/national geographic

Szpital był przechowalnią nielegalnych substancji. Gang narkotykowy z Poznania wynajął magazynek w jednym z poznańskich zakładów leczniczych, gdzie urządzono istne centrum dystrybucji. To, co znalazła policja, przerosło wszelkie oczekiwania.

Szpital był używany przez gangsterów jako centrum dystrybucji narkotyków. Przedsiębiorczy przestępcy, którzy nie mieli pomysłu na to, gdzie przechowywać swój towar, zdecydowali się na wynajęcie magazynu w jednej z poznańskich lecznic. Policja, która wpadła na ślad nielegalnych substancji w ośrodku zdrowia, nie mogła uwierzyć, jak wiele narkotyków znajdowało się na terenie budynku, w którym z założenia powinno się leczyć ludzi.

Szpital centrum narkobiznesu? Przestępcy wynajęli magazyn

Dwóch mężczyzn zamieszanych w sprawę stwierdziło, że zrobi zaskakujący krok, dzięki któremu ich działalność nie wyjdzie na jaw. Przedsiębiorczy przestępcy znaleźli ogłoszenie wynajmu magazynu w jednym ze szpitali i stwierdzili, że wynajmą go, ale metodą "na słupa", przez co cała sprawa miała przejść niezauważenie i nie wzbudzać żadnych podejrzeń policji.

- Wynajęli "na słupa" magazynek i zrobili sobie w nim hurtownię - mówi insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Błąd mężczyzn polegał na tym, że w przeszłości byli już karani za przestępstwa narkotykowe, w związku z czym byli pod obserwacją policji. Kiedy funkcjonariusze otrzymali sygnał w sprawie hurtowni narkotyków w poznańskim szpitalu, zaczęli łączyć z nią podejrzanych mężczyzn. Jak się okazało, ich przypuszczenia były słuszne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piorunująca ilość narkotyków

Według doniesień policji, w szpitalu umieszczona była ogromna ilość narkotyków różnego typu. Wśród sprzętów medycznych znajdowały się środki, których łączna wartość wynosi na rynku 1,8 milionów złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Schwytanym mężczyznom zarzucono posiadanie narkotyków w bardzo dużych ilościach, posiadanie broni palnej bez zezwolenia, a także dokonania przestępstwa gospodarczego w celu wynajęcia magazynu. Przestępcy mogą spędzić w więzieniu od 8 do 10 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki i prawie zemdlała. Natychmiast zadzwoniła po policję
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: Polsat News

Następny artykuł