Zagadkowa śmierć pacjenta. Przed kilkoma dniami zniknął, teraz znaleziono go na dachu szpitala

Zagadkowa śmierć pacjenta. Przed kilkoma dniami zniknął, teraz znaleziono go na dachu szpitala Źródło: Wikipedia Commons/Ron whisky [zdj. poglądowe]

Szpital w Żyrardowie to miejsce, w którym doszło do dramatycznego odkrycia. Na dachu placówki medycznej odnaleziono pacjenta, który kilka dni temu zaginął. Sprawa jest zagadkowa, a policja ze wszystkich sił próbuje ustalić okoliczności śmierci zaginionego.

Szpital w Żyrardowie szybko stał się placówką, która przykuła uwagę policjantów. Funkcjonariusze starają się ustalić tajemnicze okoliczności pojawienia się jednego z pacjentów na dachu szpitala, o którego zaginięciu zarząd placówki poinformował policję zaledwie kilka dni temu. Mężczyzna został tam odnaleziony martwy.

Szpital w Żyrardowie miejscem tajemniczej tragedii. To, co znaleziono na dachu placówki, mrozi krew w żyłach

Z pewnością nikt nie spodziewał się, że pacjent, który kilka dni temu wyszedł z Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego i już do niego nie wrócił, wkrótce zostanie odnaleziony martwy... i to na dachu budynku. Nie wiadomo, kto odkrył, że znajduje się tam ciało mężczyzny. Wiadomo natomiast, że wkrótce personel niezwłocznie powiadomił policję, bowiem lekarze stwierdzili zgon pacjenta. Na miejsce musieli jednak przybyć także strażacy, którzy po drabinie dostali się do ciała, a następnie znieśli nieboszczyka na dół.

Jakim cudem pacjent znalazł się na dachu budynku? To próbuje teraz ustalić policja. Zarząd placówki nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Wszyscy byli w niemałym szoku, gdy okazało się, że na dachu budynku znajduje się mężczyzna, którego zaginięcie potwierdzono dokładnie 1 lipca po południu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ten moment tajemnicą są także okoliczności śmierci pacjenta. W pierwszej chwili na jego ciele nie widać było oznak pobicia czy innych, które sugerowałyby, że zginął w wyniku użycia wobec niego przemocy. Dostęp na dach był bardzo utrudniony, toteż personel nie może nadziwić się, że mężczyźnie jakimś cudem udało się tam w ogóle znaleźć. Sprawę próbują teraz wyjaśnić biegli, którzy przesłuchują wszystkich świadków mogących dysponować cennymi informacjami związanymi ze sprawą. Wkrótce dowiemy się, jak doszło do śmierci pacjenta Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor "Na Wspólnej" zmarł w samotności i zapomnieniu. Okoliczności jego śmierci do dziś są zagadką
  2. Nie żyje Wanda. Była jedną z największych polskich wokalistek. Przegrała z OKRUTNĄ i bezlitosną chorobą. Miliony Polaków są w rozpaczy
  3. Oczy wam wyjdą z orbit. Kasia Cichopek szaleje w prześwitującej sukience, nie miała na sobie stanika (FOTO)
  4. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  5. Pies zjadł popularny smakołyk. Kilka dni później już nie żył
  6. Zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Chwilę po śmierci mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie
  7. Straszna wizja Jana Pawła II. Płakał i błagał o ratunek. "Z Polską staną się straszne rzeczy"
  8. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News