szpital
East News Jan Bielecki
Mateusz Sidorek - 2 Maja 2020

Tuż przed śmiercią mężczyzna powiedział ukochanej, jakie ma marzenie. Cały szpital tonął we łzach

Szpital umożliwił umierającemu mężczyźnie spełnić jego marzenie. Zarażony wirusem poprosił swoją ukochaną o coś specjalnego. Świadkowie oraz personel medyczny cieszyli się i zalewali łzami jednocześnie, podczas tej dramatycznej chwili. Para przeżyła razem 15 cudownych lat. O niecodziennym wydarzeniu, jakie miało miejsce w ośrodku, opowiedział kapelan.

Zazwyczaj szpital nie jest miejscem, w którym dochodzi do tak niecodziennych wydarzeń. Jednak dzięki życzliwości personelu, zarażony koronawirusem pacjent mógł spełnić swoje ostatnie marzenie. Żaden ze świadków nie mógł powstrzymać łez wzruszenia. Relacja kapelana, który towarzyszył parze do samego końca, pojawiła się w zagranicznym tabloidzie The Sun.

Szczeniak - mix dalmatyńczyka i jamnikaDalmatyńczyk zapłodnił jamnika, ich szczeniaki wyglądają niesamowicie. Zdjęcie odbiera mowęCzytaj dalej

Cały szpital zamarł, gdy umierający na COVID-19 mężczyzna opowiedział o swoim marzeniu. Razem ze swoją narzeczoną przeżył 15 cudownych lat, jednak para nie pobrała się ze względu na brak czasu i środków finansowych. Oboje doczekali się już jednak córeczki. Ich spokojne i szczęśliwe życie zostało dramatycznie odmienione przez pandemię koronawirusa. Zarażony mężczyzna przebywał w ciężkim stanie w szpitalu w Bradford.

Szpital w Bradford spełnił ostatnie życzenie umierającego

Brytyjski szpital stanął przed trudną decyzją. Umierający mężczyzna chciał spełnić swoje marzenie i wziąć ślub ze swoją narzeczoną. Wreszcie pielęgniarka Sophie Bryant-Miles zgodziła się i sprowadziła do ośrodka kapelana, Joego Fieldera. Chociaż para nie mogła otrzymać ślubu wiążącego ich prawnie, zakochanym zależało, aby na miejscu był duchowny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata poszedł do lekarza z kataremTata 5 dzieci poszedł do lekarza z katarem. Usłyszał diagnozę gorszą od koronawirusa, rodzina długo nie mogła uwierzyćCzytaj dalej

Gdy doszło do wielkiej chwili, cały szpital tonął we łzach. Narzeczeni zrobili sobie obrączki z folii aluminiowej i w towarzystwie kapelana powiedzieli sobie magiczne słowa - "tak, chcę". To wydarzenie oglądał nie tylko wzruszony personel medyczny, ale również córka nowożeńców, która mogła uczestniczyć w nim dzięki aplikacji FaceTime. Na łamach The Sun dziewczyna przyznała, że był to zarówno piękny, jak i wzruszający moment.

Dzisiaj grzeje:

1. Ojciec znalazł dziecko na ogródkach działkowych. Matka została przesłuchana, usłyszała poważne zarzuty

2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Przez chwilę szpital zmienił się w małą salę weselną. Fotograf robił zdjęcia parze, a świadkowie jedli ciasto. Pielęgniarka Sophie przyznała w rozmowie z BBC Radio, że oboje podjęli taką decyzję po tym, jak dowiedzieli się, że mężczyźnie zostało kilka godzin życia. Zarażony miał już duże trudności z oddychaniem i ledwo był w stanie wymówić słowa przysięgi małżeńskiej. Podkreśliła też, że bez względu na warunki, trzeba robić wszystko, aby traktować ludzi z godnością do samego końca. Wcześniej pisaliśmy już o innym przypadku udzielenia ślubu w sytuacji, gdy jeden z małżonków był umierający.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Polscy kibole starli się przed szpitalem. Gorszące sceny zarejestrowała kamera (WIDEO)
  3. Dopiero teraz kolega z planu zdradził prawdę o Bożenie Dykiel. W telewizji nie widać, jaka jest naprawdę
  4. Na scenę "Mam talent" weszła pulchna, nieśmiała kobieta. Członek jury otworzył usta ze zdumienia, gdy zaczęła występ
  5. Minister zdrowia apeluje do wszystkich Polaków. Dane są porażające, nie żyje 20 osób
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

źródło: The Sun

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News