Platforma Obywatelska z województwa zachodniopomorskiego popisała się brakiem klasy i umieściła na swoim twitterowym koncie obrazek mocno uderzający w prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

Grafika, którą umieścili działacze w mediach społecznościowych nie przystoi poważnej organizacji politycznej. Pojawiła się tuż przed godziną 1 nad ranem. Działacze zrozumieli, że popełnili błąd i po 10 godzinach, co i tak jest dosyć długim czasem, usunęli ją.

Przedstawia on Jarosława Kaczyńskiego stojącego na swoim słynny podeście, z którego przemawia podczas miesięcznic smoleńskich i oddającego mocz na Polskę złożoną z jej obywateli. Pod wpływem krytyki komentujących obrazek zniknął. Do obrazka odniósł się też znany doradca polityczny i publicysta Eryk Mistewicz.

Przewinął mi się przez timeline wpis Zachodniopomorskiej PO Sławomira Nitrasa. Ja nie wiem jak oni chcą zwyciężyć w wyborach. Nie wiem – poczynania członków PO z Pomorza Zachodniego skomentował Mistewicz.

https://twitter.com/ErykMistewicz/status/885777278923407360?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fszokujacy-obrazek-na-profilu-po-tak-pokazali-jaroslawa-kaczynskiego-6144103999899265a

źródło: wp.pl

...

Zobacz również