Szokujący film! Narodowcy niszczą kiosk, a policja UCIEKA

Szokujący film! Narodowcy niszczą kiosk, a policja UCIEKA Źródło: fot. pikio

Dzisiejszy Marsz Niepodległości jak co roku wywołuje ogromne emocje. Niektórzy jego uczestnicy, mimo deklarowania pełnego patriotyzmu, nie szanują jednak cudzej własności oraz podstawowych zasad kultury. W pewnym momencie zaczęli bowiem demolować stojący przy ich trasie kiosk. Reakcja policji na ich działania okazała się szokująca.

Nie wszyscy świętujący dziś niepodległość naszego kraju mają szacunek do jego pozostałych mieszkańców. Grupa młodych mężczyzn najpierw wyrządziła poważne szkody poprzez oderwanie z impetem wiaty kiosku, a później wspięła się na jego dach, wykrzykując przy tej okazji... hasła kibicowskie znanego stołecznego klubu.

Szokujące zachowanie policji

Uczestnicy Marszu mieli oczywiście przy sobie biało-czerwone flagi, ale także i race. Skakali z nimi po dachu kiosku, niszcząc go i ewidentnie się z tego ciesząc. Policjanci w żaden sposób nie stanęli jednak w obronie własności prywatnej jednego z obywateli, którą stanowi budka. Przez kilka minut, podczas których młodzi mężczyźni dobrze bawili się na jej dachu, funkcjonariusze stali kilka metrów dalej. Duża ich część po prostu uciekła po tym jak nerwowo pouśmiechała się do kamer mediów, co pozostaje dla wielu osób kompletnie niezrozumiałe. Jeśli materiał powyżej nie działa, film można obejrzeć również pod TYM LINKIEM. fot. pikio fot. pikio fot. pikio fot. pikio
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News