Szokujący atak na Kaczyńskiego. "Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach"

Szokujący atak na Kaczyńskiego. "Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach"

Jarosław Kaczyński, najważniejszy dziś polski polityk ma bardzo wielu wrogów, nie tylko w poselskich ławach. Przeciwko byłemu premierowi działają zwykłe stowarzyszenia i internauci. Niektórzy z nich życzą prezesowi PiS śmierci.

Prezes Rady Ministrów w latach 2006-2007 cieszy się mieszaną reputacją. Zaangażowani politycznie obywatele, albo go kochają albo nienawidzą, czego wyrazem są ostatnie spory polityczne. W oficjalnym przekazie partii Kaczyński wymieniany jest jako najwyższy organ decyzyjny w państwie nawet przez osoby tak wysoko postawione, jak Joachim Brudziński, szef MSWiA. Szef Zjednoczonej Prawicy jest najczęściej wymienianym w mediach i prywatnych rozmowach politykiem, a na jego temat rozpisują się również internauci.

Na jednej z Facebookowych grup doszło do prawdziwego wylewu nienawiści wobec Kaczyńskiego, którego śmierć byłaby najmilszym dla wielu internautów wydarzeniem. Aż trudno uwierzyć w treść niektórych komentarzy.

Jarosław Kaczyński opluwany w internecie

Popularna grupa dyskusyjna "Pokonamy PiS" jest miejscem ciągłego atakowania Prawa i Sprawiedliwości. Udostępnia się na niej memy, informacje o działaniach rządu, lub po prostu wrogie wobec władz wpisy. Co jakiś czas użytkownicy dodają do niej grafiki przeciwne zamysłowi grupy. Dziś pojawiła się na niej post, będący prośbą o modlitwę za prezesa PiS. Grafika została skomentowana dosyć agresywnie. Wiele osób uderzało w Kaczyńskiego w sposób ordynarny i napastliwy. Część członków grupy pokusiło się nawet o życzenie politykowi śmierci. Nie jest to jednak śmierć zwykła. Nienawidzącym Jarosława Kaczyńskiego internautom leży na sercu, by była to śmierć w męczarniach, będąca dla niego oczywiście upokorzeniem. Część komentarzy była też mniej agresywna. Dopytywano, czy modlitwa powinna być prośbą o rozum, czy zdrowie, oraz czy należy modlić się o szybkie odejście posła na emeryturę. - Modlę się, żeby zdychał w straszliwych męczarniach; O szybkie niebo; Modlimy się, żeby zdychał w męczarniach; Modlę się 3× dziennie, żeby w zdrowiu odszedł na emeryturę - czytamy w sekcji komentarzy. Grafika udostępniona na grupie "Pokonamy PiS". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda podpisał najbardziej kontrowersyjną ustawę tego roku
  2. Skandaliczny koniec Ziobry. Najwyższa Izba Kontroli: ŁAMAŁ PRAWO
  3. Przypomnieli Lewandowskiemu słowa z Dzień Dobry TVN. Kapitan zaniemówił
źródło: Facebook.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News