Szokujące zdjęcie gwiazdy disco polo! Fanów wryło w ziemię

Szokujące zdjęcie gwiazdy disco polo! Fanów wryło w ziemię

Disco polo jest w Polsce branżą muzyczną, która cieszy się ogromną popularnością, choć nie wszyscy chcą się do tego przyznać. Żona jednego z czołowych przedstawicieli tego gatunku pochwaliła się niedawno na swoim instagramie szokującym zdjęciem, które wywołało burzę komentarzy. Czy Sławomirów jest dwóch? 

Sławomir Zapała wraz z żoną Magdaleną Kajrowicz-Zapałą są obecnie jednymi z najsłynniejszych przedstawicieli gatunku disco polo. By ich określić, często również używa się określenia "rock polo", gdyż zdecydowanie ich twórczość nie jest konwencjonalna i typowa. Niedawno Kajra opublikowała zdjęcie na swoim instagramie, które zaszokowało wszystkich fanów. Rozgorzała pod nim również żywa dyskusja - czy Sławomir nie jest jedyny i wyjątkowy?

Kim jest Sławomir?

Sławomir Zapała swoje debiuty w medialnym świecie rozpoczął od występów w filmach i serialach. Pojawił się m. in. w filmie "Karol. Człowiek, który został papieżem" czy serialu "Świat według Kiepskich". Występował również w teatrach. Swoją muzyczną karierę rozpoczął na Long Island w Nowym Jorku, a w 2015 r. oficjalnie zaczął występować jako Sławomir. Tego samego roku na YouTubie udostępnił publicznie swój debiutancki singiel "Megiera", dzięki któremu jego kariera ruszyła w zawrotnym tempie.

Sobowtór gwiazdy disco polo

Niedawno żona Sławomira podpisująca się pseudonimem Kajra opublikowała dosyć niecodzienne zdjęcie, które momentalnie wywołało burzę komentarzy. Kajra zdjęcie skomentowała jedynie krótkim, żartobliwym: "Cześć tu Kajra #yyy #trochę #się #zgubiłam". "Sobowtór" Sławomira jest nieco starszy, jednak legendarny wąs pozostał na swoim miejscu.

Reakcja internautów na zdjęcie gwiazdy disco polo

Jak można było się  spodziewać, zdjęcie momentalnie miało tysiące polubień i dziesiątki komentarzy. - Czy to tata Sławomira? - zadał pytanie jeden z fanów. - Sławek 20 lat później - dodaje drugi. Padł nawet komentarz o tym, że Pan z prawej ma ładniejszy wąż i to jego Kajra powinna wybrać. sławomir - gwiazda disco polo Fot. Instagram/Superkajra ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Zenek Martyniuk ostro zaszalał! „Nie patrzy na koszty”
  2. SKATOWANA BIDULA PROSIŁA O POMOC. NIE DAŁO SIĘ ROZPOZNAĆ CZYM JEST
  3. Przewrót w świecie disco polo. Takiej sytuacji nie było od lat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News