Szokujące wyznanie polskiej gwiazdy. Pokazała makabryczne zdjęcia

Szokujące wyznanie polskiej gwiazdy. Pokazała makabryczne zdjęcia

Zawrotna kariera i podziw tysięcy fanów nie zawsze mogą uchronić gwiazdy przed zagrożeniami związanymi z agresją i molestowaniem. Swoimi traumatycznymi doświadczeniami związanymi bezpośrednio ze znęcaniem się ze strony najbliższej osoby podzieliła się właśnie znana polska modelka. Jednocześnie zaapelowała ona do fanów o zdrowy rozsądek i wspieranie osób z podobnymi problemami.

Nina Tarczyńska ma już tysiące fanów na całym świecie. Wyjeżdża ona na zagraniczne kontrakty, rozwija barwną karierę modelki. Jej życie osobiste nie zawsze układało się jednak tak dobrze, jak to zawodowe.

Toksyczna miłość

Znaliśmy się 7 lat. Moja pierwsza miłość, od pierwszego wejrzenia. Już wtedy, jako dzieci, byliśmy razem, rozstawaliśmy się 92265118 razy, były krótsze i dłuższe przerwy, ale za każdym razem do siebie wracaliśmy. Ostatni raz, 10 miesięcy temu, postanowiliśmy, że jednak nie potrafimy znaleźć miłości w nikim innym. Od kiedy pamiętam, był agresywny. Do wszystkich - tylko nie do mnie. Czułam się zawsze tak wyjątkowo. No przecież, chłopak do prawie żadnej dziewczyny nie ma szacunku, a do mnie tak? Wow. Jestem tą jedyną. Chłopak, dla którego zrobiłabym wszystko. Wydaje się to absurdalne, żeby twoja ukochana osoba zrobiła tobie coś takiego - napisała na Instagramie modelka, publikując szereg fotografii posiniaczonego, poranionego ciała. - Najgorsze jest to, że wiem, że nie jestem jedyna. Wiem, że nie jestem w tym sama. Że wiele kobiet na całym świecie przechodzi to samo. I dlatego chcę się z wami tym podzielić. Sytuacja NIE była jednorazowa i w jego życiu na pewno nie ostatnia. Bił, kopał i dusił. Nie wierzę, że facet, który raz pobił dziewczynę, swoją dziewczynę, której powtarzał, że ją kocha, nie zrobi już tego nigdy. Różnica jest taka, że kobieta może odejść - dodała także Tarczyńska. Jednocześnie zaapelowała ona do swych fanów, aby reagowali na tego typu zachowania wśród znajomych. Oprócz tego podziękowała przyjaciołom, którzy pomogli jej w niezwykle trudnym czasie. Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News