Do naprawdę szokujących opinię publiczną zdarzeń doszło w Łodzi, gdzie 37-letni mężczyzna podpalił jedną z popularnych restauracji. Jak ustaliły miejscowe służby, zniszczenie lokalu miało być zemstą na jego właścicielach.

29 sierpnia 2017 roku policja została wezwana do łódzkiej restauracji, w której doszło do celowego podpalenia. Osobą za nie odpowiedzialną okazał się mężczyzna, który dzień wcześniej włamał się do tego samego budynku, kradnąc z zaplecza kurtkę, laptop oraz komórkę należące do właściciela lokalu.

Kiedy restaurator zorientował się, że doszło do przestępstwa, zdecydował się gonić 37-latka. Udało mu się odzyskać kurtkę oraz komórkę, jednak złodziej uciekł z laptopem. Kilka godzin później doszło za to do podpalenia lokalu należącego do okradzionego.

Policja bardzo szybko połączyła obie sprawy oraz zatrzymała odpowiedzialnego za nie mężczyznę. Zdążył on już pozbyć się laptopa, którego nie udało się więc odzyskać. Jego motywem miała być chęć zemsty za odebranie części łupów.

Jak się okazało, 37-latek miał już w przeszłości konflikty z prawem. Tym razem postawiono mu zarzuty kradzieży i uszkodzenia mienia. Karą za tego typu przestępstwa może być pozbawienie wolności na czas pięciu lat.

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

 

Zobacz również