Szokujące ustalenia ws. Aviciiego. Wiadomo co robił przed śmiercią

Szokujące ustalenia ws. Aviciiego. Wiadomo co robił przed śmiercią Źródło: fot. Facebook/Avicii

Odejście DJ-a Avicii zszokowało świat. Młody muzyk zmarł bardzo niespodziewanie i z niewiadomych przyczyn. Pojawiają się już pierwsze,  szokujące ustalenia w tej sprawie. Wiadomo, co robił tuż przed śmiercią.

DJ Avicii zmarł w wieku zaledwie 28 lat, co natychmiast zrodziło mnóstwo pytań i wątpliwości. Młodego muzyka znaleziono martwego i nie podano do publicznej wiadomości oficjalnej przyczyny jego śmierci, tłumacząc do dobrem zdruzgotanej rodziny. Jednak fani nie odpuścili sobie i szukali odpowiedzi na pytanie, czemu ich idol umarł tak młodo. Okazuje się, że dzień przed śmiercią... imprezował jeszcze na prywatnym jachcie! Portal TMZ opublikował zdjęcie, na którym widać muzyka popijającego drinka w towarzystwie dwóch mężczyzn. Wyglądał na zupełnie zdrowego i pełnego dobrego humoru.

Jak umarł Avicii?

Drink był prawdopodobnie bezalkoholowy. Avicii przestał pić, kiedy w 2013 roku pojawiły się u niego poważne problemy z trzustką. Usunięto mu również woreczek żółciowy, a artysta dwukrotnie trafiał na odwyk. - Podróżujesz, żyjesz na walizkach, wszędzie, gdzie jedziesz, jest pełno alkoholu. To dziwne, gdy nie pijesz. Wpadłem w taki nawyk - żeby dodać sobie pewności siebie, musiałem mieć alkohol. Zacząłem być od niego zależny - przyznawał cytowany przez RMF FM, zmarły 28-latek. Impreza na jachcie odbywała się w Omanie, w którym muzyk był na wakacjach i w którym, niestety, zakończył swoje młode życie. Trudno powiedzieć, czy impreza na jachcie miała bezpośredni związek z jego zgonem - wszyscy z bliskiego otoczenia DJ-a milczą jak zaklęci. Aktualnie do Omanu udał się też brat muzyka - David Bergling, by przeprowadzić tam swoje własne, prywatne śledztwo. Chce on bowiem otworzyć ostatnie godziny z życia zmarłego brata. Śledczy przeprowadzili sekcję zwłok muzyka dwukrotnie. Najpierw w piątek, a potem w sobotę. Sekcje wykazały, że "nie ma podejrzeń o popełnieniu przestępstwa".
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. SENSACJA! Tusk wraca do Polski już JUTRO, Kaczyńskiemu opadła szczęka
  2. Półnagi polski premier na nagraniu. Skandal jakiego nie było
  3. Warszawa: ministerstwo oblężone. Tysiące wyszły na ulice
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News