Chociaż wydawać by się mogło, że z powodu ogromnej dyscypliny panującej w wojsku nie dochodzi wewnątrz jego struktur do molestowania i znęcania seksualnego, jest to jedynie złudzenie. Na jaw wychodzą właśnie szokujące sekrety armii, które zdecydowanie oburzają zwolenników równego, sprawiedliwego traktowania. Jak twierdzą internauci, aż trudno jest uwierzyć, że to prawda. 

Żołnierze z rosyjskiej jednostki wojskowej, która stacjonuje w miejscowości Rikasikha, postanowili oficjalnie zaskarżyć swego dowódcę. Wskutek ich działań major trafi na cztery lata do kolonii karnej, a przez następne dwa nie będzie mógł pełnić stanowisk kierowniczych. Czym zasłużył na taki wyrok?

ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz będzie szkolił żołnierzy z… seksu

Szokujące sekrety

Podlegli wojskowemu służbowo żołnierze złożyli oficjalne doniesienie, w którym zdradzili, że w jednostce dochodziło do nękania oraz „wyrafinowanego molestowania seksualnego”. Major miał bowiem kazać im ustawiać w rzędzie i rozbierać. Jeden z nich… mierzył za to penisy reszty. Co szokujące, dowódca miał także polecać, aby znajdowały się one wtedy w „pozycji strzeleckiej”.

Major obiecywał otwarcie, że ten z żołnierzy, który „wygra” osobliwy konkurs, będzie mógł spać cały kolejny dzień. Sytuacja ta nie była jednorazowa, a powtarzała się przez kilka kolejnych dni. Major wkrótce poniesie więc gigantyczne konsekwencje swego oburzającego zachowania.

ZOBACZ TAKŻE: UE zaniemówiła. Wprowadzono stan wojenny, wojsko wyszło na ulice

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]


Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Zobacz również