Gdańska Policja dokonała rajdu na jeden z miejscowych klubów ze striptizem. To co ustalili funkcjonariusze jest szokujące i daje do myślenia. Zatrzymano 22 striptizerki, dziś zostaną przesłuchane.

Policja z gdańska od jakiegoś czasu otrzymywała doniesienia od klientów klubu. Mieli oni podczas wizyt, nie spożywszy znacznych ilości alkoholu, tracić świadomość i zostawiać na barze gigantyczne sumy pieniędzy – do kilkuset tysięcy złotych.

Pracownice klubu dosypywać miały do drinków odwiedzających przedsiębiorstwo mężczyzn narkotyki, dzięki którym nie kontrolowali oni więcej własnego ciała i położenia. Policjanci po znacznej ilości doniesień postanowili zając się sprawą. W akcji policyjnej udział wzięło prawie 80 funkcjonariuszy. Na miejsce przybyli też technicy kryminalni i chemicy.

Od poszkodowanych pobrano krew i mocz w celu ustalenia prawdziwości ich zeznań. W klubie zabezpieczono nielegalne substancje odurzające. Zatrzymano 22 striptizerki i jedną osobę z obsługi. Może to być dopiero początek zatrzymań.

źródło: fakt.pl

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=vNnoORL0N-0

...

Zobacz również