Screeny z polskiego "forum dla pedofilów"okrążają sieć. Radzą sobie jak uwieść dzieci

Screeny z polskiego "forum dla pedofilów"okrążają sieć. Radzą sobie jak uwieść dzieci

Pedofilia w Polsce coraz częściej jest poruszana w mediach. Jednym z aspektów, które przyczyniły się do tego stanu rzeczy są skandaliczne doniesienia płynące ze środowisk duchownych. Drugą ważną kwestią jest zwiększająca się świadomość społeczeństwa. To właśnie anonimowe osoby poinformowały o najnowszym obrzydliwym odkryciu.

Pedofilia w Polsce coraz rzadziej należy do tematów tabu. Społeczeństwo chce dochodzić do prawdy w przypadkach wykorzystywania seksualnego dzieci i oczekuje od władz wymierzenia oprawcom odpowiednio wysokich kar. Istnieje jeszcze jednak wiele miejsc w internecie, w których zwyrodnialcy czują się zupełnie bezkarni.

Pedofilia w Polsce - szokujące doniesienia internautów

Nieprawdopodobne informacje otrzymał od jednej ze swoich czytelniczek portal internetowy Warszawa w Pigułce. Internautka przesłała redakcji screeny pokazujące obrzydliwe forum dla pedofilów, które znalazła w sieci. Użytkownicy tej strony internetowej dzielą się między sobą najróżniejszymi tematami dotyczącymi wykorzystywania seksualnego dzieci. Na forum użytkownicy dzielą się m.in. sposobami na antykoncepcję u dzieci. Nie brakuje też przerażających porad odnośnie tego jak zachować ostrożność i nie dać się złapać. Nie brakuje również opisu konkretnych planów współżycia z dziećmi i małoletnimi. - Jeden z użytkowników forum stwierdził, że ma zamiar współżyć z 4-latką ponieważ jest jego kuzynką i rodzice pozostawiają ją pod jego opieką na czas krótkiego wyjazdu - podaje portal Warszawa w Pigułce. Cytowany portal podkreślił, że od razu powiadomił policję o istnieniu takiego forum.

Kim są polscy pedofile?

Według danych Ministerstwa Sprawiedliwości w polskich więzieniach jest osadzonych 1468 pedofilów. W tej grupie 100 osób odbywa wyroki za inne przestępstwa, a kara za pedofilię będzie na nich egzekwowana w następnej kolejności. Największy odsetek wśród pedofilów stanowią osoby bez konkretnego wykształcenia. Aż 900 na 1468 osadzonych nie posiada wyuczonego zawodu. Ciągłej poprawy wymagają kary wydawane osobom skazanym za pedofilię. W 2013 roku tacy osadzeni odsiadywali średnio pięcioletnie wyroki. Warto zaznaczyć, że już od tego kara za pedofilię wynosiła od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. ZOBACZ TAKŻE
  1. Znana modelka znaleziona martwa na jachcie miliardera! Instagram płacze
  2. MSWiA zamknie granice i wprowadzi kontrole. O co chodzi?
  3. Jej śmierć zdruzgotała fanów Klanu. Skrywała bolesną tajemnicę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News