Brytyjscy policjanci dokonali makabrycznego odkrycia w domu 42-letniego imigranta z Polski. Okazało się, że mężczyzna nie miał żadnych skrupułów wobec swoich rodaków. 42-latek zgotował im prawdziwe piekło.

Policjanci z Nothinghamshire nie mogli uwierzyć, kiedy weszli do domu 42-letniego Edwarda Z., imigranta z Polski. Okazało się bowiem, że Polak na poddaszu swojego domu zorganizował pomieszczenie dla swoich niewolników. Tymi byli inni Polacy, którym nie powiodło się w Wielkiej Brytanii.

Żerowanie na ludzkiej tragedii

Pierwszą ofiarą Z. był mężczyzna, który do Wielkiej Brytanii przyleciał w 2008 roku. Mężczyzna nie miał szczęścia i zadłużył się u kuzyna 42-latka na około 800 funtów. Został więc wysłany do Edwarda Z., by u niego odpracować swój dług. Mężczyzna pracował przez kolejnych kilka lat jak niewolnik. 20 godzin pracy dziennie, spanie w ciasnej klitce o nieludzkich warunkach i kary cielesne były na porządku dziennym.

Mężczyźnie udało się jednak uciec po latach gehenny. W 2015 roku zaczął pracować przez pośredniczącą w tym agencję, a Z. kładł łapę na całych zarobkach swojego niewolnika. Zostawiał mu tylko 10 funtów tygodniowo i dawał alkohol oraz papierosy. W 2016 roku mężczyźnie udało się umknąć z domu oprawcy, ale popadł w bezdomność.

Nie koniec koszmaru

W maju tego roku do domu Edwarda Z. weszła policja, która otrzymała zgłoszenie o przetrzymywanym w nieludzkich warunkach Polaku. Kiedy mundurowi weszli na poddasze domu 42-latka, okazało się, że więziony tam jest kolejny Polak. Mężczyzna od 2015 roku był uzależniony od Edwarda Z., który wykorzystywał go podobnie, jak poprzedniego niewolnika. Za swoje czyny Z. został skazany na… 40 miesięcy więzienia. Kara ta wywołała smutny śmiech u ofiar 42-latka.

źródło: wprost.pl

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]


Wiedziałeś, że oni też nie mają matury?!

...

Zobacz również