Nagranie przedstawiające szokujący akt przemocy wobec 13-letniej uczennicy, Ally Wakefield obiegło internet. Jest przedmiotem dyskusji nie tylko w USA, gdzie powstało, ale już na całym świecie. Sprawców pociągnięto do odpowiedzialności.

Krótki film przedstawia jak 13-letnia uczennica i cheerleaderka East High School z Denver zmuszana jest do wykonania szpagatu. Czynność wyraźnie sprawia jej ogromny ból. Dziewczyna krzyczy i prosi, by ją puszczono, a po jej policzkach spływają łzy.

Pomimo próśb, koleżanki i trener nie odpuścili i mocniej przyciskali ją do podłogi, wymuszając bolesny szpagat. Trzymano w kilka osób, wykorzystując kolana i popychając ją do granic wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Zapis szokującej sceny obiegł media w Ameryce. Na swojej antenie wyemitowała go m.in. telewizja FOX News.

W związku ze zdarzeniem, szkoła, w której do niego doszło, wydaliła pięć osób. Pracę tam stracił także trener cheerlidearek. Według „Mirrora” matka poszkodowanej zgłosiła pretensje  szkoleniowcowi, ten jednak zbagatelizował obawy kobiety i odparł, że Ally nic się nie stało. Teraz Amerykanka wraz z jej koleżankami, które także potraktowano w podobny sposób, nagłaśniają sprawę.

https://www.youtube.com/watch?v=LEhUTQAOuV4

źródło: msn.com

...

Zobacz również

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz