Czy to możliwe, żeby kamera zarejestrowała na niebie prawdziwą rękę Boga? Szokujące nagranie wyciekło do internetu i zyskuje coraz większą popularność. Zobaczcie sami!

„Wielkie ręce Boga” to tytuł filmu, który został wrzucony na YouTube. Widać na nim niepokojące ludzkie ręce, które jakby „wychodzą” z chmur. Internauci zastanawiają się, czy mogą być to  rzeczywiście ręce Boga, czy jest to tylko iluzja optyczna?

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowita iluzja japońskiego profesora podbija sieć. Dacie radę? Nikomu się nie udało

Widzieli rękę Boga?

Cale zajście miało miejsce w Australii podczas podróży po Queenslands. Chmury zbierające się na niebie zapowiadały burzę, a chłopak siedzący w aucie jako pasażer postanowił nagrać film z pięknym widokiem, jaki tworzyły ciemne chmury dopełnione promieniami słońca.

Widok faktycznie zapierał dech w piersiach. Nie tylko z powodu kolorów i pięknych kontrastów tworzących się za oknem, ale także dlatego, że na nagraniu pojawiły się… dłonie „wychodzące” z chmur!

ZOBACZ TAKŻE: Dwa numery na jednej kuli. Iluzja czy oszustwo? Lotto się tłumaczy

Nagranie pełne kontrowersji

Autor nagrania postanowił natychmiast podzielić się uchwyconym zjawiskiem z internautami. Wśród nich zdania były bardzo podzielone.

Dlaczego? Ponieważ część osób faktycznie doszukuje się niezwykłego paranormalnego zjawiska, jakim mogłaby być ręka Boga, a inni uważają, że to po prostu dłonie osoby która nagrywała film, odbijające się w szybie samochodu.

Źródło: kobieta.onet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=-VI8H00wSPE

...

Zobacz również

12 SZOKUJĄCYCH faktów, które zmienią twoje myślenie o narkotykach

Szokujące przypadki mężczyzn zgwałconych przez kobiety [ZDJĘCIA]