Szokujące nagranie ISIS: Dzieci dokonują egzekucji na kurdyjskich więźniach (video)

Szokujące nagranie ISIS: Dzieci dokonują egzekucji na kurdyjskich więźniach (video) Źródło: źródło: youtube.com

Najnowszy materiał propagandowy ISIS przedstawia pięciu chłopców, którzy mieli rzekomo dokonać egzekucji pięciu więźniów schwytanych przez Państwo Islamskie. Młodzi bojownicy mają pochodzić z grupy dzieci, która uciekła do Syrii, by walczyć dla samozwańczego kalifatu. Jednym z egzekutorów ma być młody Brytyjczyk.

Dzieci miały trafić w szeregi ISIS razem ze swoimi rodzicami, którzy przybyli na tereny zajęte przez bojowników, by ich wesprzeć. Według grupy SITE, która zajmuje się analizowaniem materiałów propagandowych ISIS, piątka z filmu propagandowego to dzieci pochodzenia brytyjskiego, egipskiego, kurdyjskiego, tunezyjskiego i uzbeckiego. Nie wiadomo jednak kiedy egzekucja została nagrana.

Materiał przedstawia piątkę chłopców stojących za klęczącymi więźniami. Za chwilę dokonać ma się egzekucja skazańców, którzy są członkami sił kurdyjskich. O tożsamości mężczyzn mówi jeden z chłopców, stojący pośrodku. Ten w swoich słowach chwali także Allaha i grozi śmierciom wszystkim jego przeciwnikom.

https://www.youtube.com/watch?v=7_5IxZ8UZ3c POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: rmf24.pl, youtube.com pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News