Internet obiegło wstrząsające nagranie. Widać na nim grupę nastolatków molestujących kobietę. Chłopcy rozbierają i obmacują swoją ofiarę, która rozpaczliwie woła o pomoc.

Marokańska policja informuje, iż aresztowała sześciu nastolatków podejrzanych o udział w zbiorowym gwałcie, który miał miejsce w miejskim autobusie. W sieci pojawiło się nagranie dokumentujące całe zajście, widać na nim grupę chłopców rozbierających i obmacujących kobietę, w czasie  gdy jeden z nich chwyta piersi swojej ofiary, inni dopingują mu krzykiem równocześnie zachęcając do dalszych działań.

Na nagraniu słychać przeraźliwy krzyk oraz płacz ofiary a także głośny śmiech jej oprawców. Po chwili półnagiej kobiecie udaje się przedostać na przód autobusu. Jednak według informacji, które podaje portal telewizji Al-Arabiya miało tam dojść do gwałtu. Całe zdarzenie zostało potępione przez Marokańczyków, państwo od dłuższego czasu mierzy się ze wzrostem przestępczości, szczególnie o charakterze seksualnym.

Jak podaje jeden z lokalnych blogerów, prawdopodobnie ofiara była upośledzona… „To co stało się w Maroku nie może być tolerowane, ponieważ jest zbrodnią przeciwko ludzkości i społeczeństwu” – napisał.

...

Zobacz również

fot. stepcdn.com
fot. Facebook/Touche pas à mon enfant – zdjęcia podejrzanych o gwałt